“Genialne! ”
Rudy Rydz — recenzja

Rudy Rydz
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Pewel Mała)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracje odwiedzilismy przypadkien, będąc w drodze.
Pyszne jedzenie domowe!
Wszystko świeże i smaczne!
Rydze prosto z koszyka od właściciela... Gorąco polecamy!
Poza tym menu poza tradycyjnymi kotletami oferuje rowniez śniadania, pierogi, różne rodzaje plackow i naleśniki... Wszystko na co ma się ochotę będąc w podróży.
Naprawdę gorąco polecam!

Dziękujemy, 452mateuszc

Zrecenzowano 21 lipca 2019

W Rudym Rydzu byliśmy z zoną dwa razy w pierwszej połowie lipca. Raz zamówiliśmy barszcz, schabowego i placki ziemniaczane z gulaszem z dzika, potem barszcz i placki ziemniaczane - jedne ze śmietaną, drugie z sosem pieczarkowym. Wszystkie potrawy były świeże i smaczne, ale na szczególna pochwałę zasługują placki ziemniaczane, za każdym razem robione ze świeżo startych ziemniaków. Były na tyle dobre, że zdecydowaliśmy się zjeść powtórnie obiad w tym lokalu, chociaż nie do końca było nam po drodze. Do tego dobre czeskie piwo z beczki. Miła obsługa i dobra atmosfera, chociaż lokal znajduje się bezpośrednio koło szosy na Korbielów.

Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano 18 lutego 2019

Wracając z Tatr (przez Słowację do Bielska) długo wypatrywaliśmy miejsca żeby zjeść i to zjeść dobrze. Wyszukane w internecie opinie pokierowały nas do lokalu Rudy Rydz. Po zaparkowaniu samochodu cała nasza grupa była mocno zdziwiona - mały i baaardzo niepozorny "zajazd" nie wróżył potwierdzenie tych wszystkich opinii. Po opuszczeniu tego miejsca wszyscy jednak byli najedzeni i zadowoleni. Jedzonko takie jak w opiniach - domowe, świeże!!! przepyszne!! Rodzinna atmosfera w lokalu. Wszystko zachęca żeby tam wrócić. Płatność tylko gotówką.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, IzabelaK1563
Zrecenzowano 12 listopada 2018

Zatrzymaliśmy się w Karczmie po zejsciu z Pilska ,i dobrze ze nie jedliśmy obiadu w schronisku na Pilsku.....tutaj znalazłam smak domowych potraw,wszystko bardzo świerze i dobrze przyprawione,ceny na normalnym poziomie,placki ziemniaczane to przysmak łaskoczacy każde podniebienie,a pierogi.....pycha,nie wspomnę o innych potrawach,i to wszystko popić ciemnym Litovelem z pianką,polecam,Karczma Rudy Rydz znajduje się przy głównej drodze nie sposób nie zauważyć.....wrócimy!!!!!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Tesia15
Zrecenzowano 12 października 2018

Zatrzymaliśmy się i nie żałujemy. Prosta, nieduża knajpka, proste potrawy. My jedliśmy ziemniaczane specjały - placki oraz pierogi z "tarcizną" czyli również ziemniaczane. Mimo, że pochodzę z Królestwa Pyry, nie znałem tego patentu. Wszystko bardzo dobre.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Michał B

Rudy Rydz — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łodygowice, Województwo śląskie

Żywiec, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Rudy Rydz? Podziel się wrażeniami!