Przenieś się w serialowy świat "Wiedźmina"

Bardzo przyjemnie zorganizowana trasa do zwiedzania. Pan Kacper - nasz przewodnik - opowiadał... Przeczytaj więcej

Małgorzata T
Radom, Polska
Ładny chociaż niewielki

Dużą część zamku zajmuje hotel z niesamowitą komnatą zamkową. Pozostała część udostępniona do... Przeczytaj więcej

gmachnik
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 9 września 2019

Jeden z wielu zamków na dolnym śląsku, który trzeba zobaczyć. Świetna trasa turystyczna, interesująco opowiadający przewodnicy. Zamek z bogatą historią zarówno z przed setek lat, jak i z poprzedniego stulecia. Warty odwiedzenia, ceny biletów na bardzo przystępnym poziomie. POLECAM

Dziękujemy, piotr296
Zrecenzowano: 4 września 2019

Zamek ze względu na ciekawą historię trzeba koniecznie odwiedzić. Piękne miejsce z potencjałem. To jakie będzie zwiedzanie w odbiorze odwiedzających zależy w głównej mierze od przewodnika. Byłam w zamku dwukrotnie i za pierwszym razem (było to kilkanaście lat temu) przewodnik był rewelacyjny - oprócz historii zamku, opowiadał o legendach i z nutą tajemniczości oprowadzał po zamku. Wrażenie pozostawił mega pozytywne. Drugim razem (całkiem niedawno) oprowadzał nas przwodnik, który jedynie omawiał krótko historię zamku i opisywał każde pomieszczenie. Jak powiedział, że to już koniec byłam w szoku - chyba nie tak to ma wyglądać. Pomimo stworzenia dodatkowych atrakcji (jak np. lochy) zwiedzało się szybko i mało atrakcyjnie. Przed zamkiem duży parking, w zanku restauracja choć w okolicy też jest ich kilka.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, j0anna666
Zrecenzowano: 2 września 2019

Usytuowany na górze Zamek..otaczający go las i jezioro..tworzą tajemniczy klimat.
Komnaty,tajemnicze przejścia..warto zobaczyć.Obecnie udostepniony na bazę noclegową..co akurat mi się nie podoba.

Dziękujemy, Beata58
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa wycieczka , trafiliśmy na ciekawszego przewodnika, dobrze i ciekawie opowiadał - zainteresował nawet zwykle znudzone nastolatki... galeria osobliwości - nie warto...

Dziękujemy, AnetaK328
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo tajemnicze miejsce trafiła nam się świetna przewodniczka która ciekawie opowiadała trochę historii trochę ciekawostek warte zobaczenia jedyne co mnie rozczarowało to krótki czas zwiedzania i mało miejsc spodziewałam się więcej po tak dużym Zamku ale i tak warto polecam

Dziękujemy, Agnieszka Ł