Przenieś się w serialowy świat "Wiedźmina"

Bardzo przyjemnie zorganizowana trasa do zwiedzania. Pan Kacper - nasz przewodnik - opowiadał... Przeczytaj więcej

Małgorzata T
Radom, Polska
Ładny chociaż niewielki

Dużą część zamku zajmuje hotel z niesamowitą komnatą zamkową. Pozostała część udostępniona do... Przeczytaj więcej

gmachnik
Sosnowiec, Polska

Zrecenzowano: 2 września 2019

Usytuowany na górze Zamek..otaczający go las i jezioro..tworzą tajemniczy klimat.
Komnaty,tajemnicze przejścia..warto zobaczyć.Obecnie udostepniony na bazę noclegową..co akurat mi się nie podoba.

Dziękujemy, Beata58
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa wycieczka , trafiliśmy na ciekawszego przewodnika, dobrze i ciekawie opowiadał - zainteresował nawet zwykle znudzone nastolatki... galeria osobliwości - nie warto...

Dziękujemy, AnetaK328
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo tajemnicze miejsce trafiła nam się świetna przewodniczka która ciekawie opowiadała trochę historii trochę ciekawostek warte zobaczenia jedyne co mnie rozczarowało to krótki czas zwiedzania i mało miejsc spodziewałam się więcej po tak dużym Zamku ale i tak warto polecam

Dziękujemy, Agnieszka Ł
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warty zobaczenia ale nie zachwyca. Przewodnik ma duże kłopoty z językiem polskim. W restauracji zaduch wyrzuca za drzwi. Toalety średnie

Dziękujemy, Jerzy M
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nocne zwiedzanie zamku z rycerzami to atrakcja, która kosztuje 50zl/os, zaczyna się o 22:00 i trwa do 1:00. Znakomicie prowadzona przez Przewodników (Wojciech, Kuba i Adam), humorystycznie, angażująco. Przeplatane różnymi scenkami (nie będę zdradzać tajemnicy ;)), z degustacją na koniec. Poruszamy się w grupach po różnych miejscach zamku. Bardzo ciekawy sposób opowiedzenia historii miejsca. Gorąco polecam

Dziękujemy, Rumianka