Kolejny park dinozaurów

Park linowy !

Zrecenzowano: 20 lipca 2019
Joanna S

Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Przyjechałam z nastolatkami do parku linowego, jechaliśmy ok. 50 km,żeby dowiedzieć się, że park dla młodzieży i dorosłych już nie funkcjonuje! ŻENADA, brak jakiejkolwiek informacji na stronie Zaurolandii, reklamują się opisują trasy w parku linowym, podają ceny czegoś, czego już nie ma...BRAK SŁÓW...Więc jeżeli ktoś wybiera się do parku linowego w Zaurolandii to odradzam, tam już go nie ma ☹

Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Pomimo że park jest mały to dinozaury zachwycają i to jedyny plus tego miejsca. Poza tym cena atrakcji bez ograniczeń proponowana przez pracowników kasy w cenie 30 zł jest totalną porażką. Pomimo że informacja była podana że z atrakcji cieszyć się mogą dzieci w różnym wieku to zapomnieli dodać że większość z nich jest dla maluchów. Dostęp do atrakcji słaby ze względu na ograniczoną ilość ludzi która odpowiada za obsługę w Parku. Możliwe że to był kiepski termin bo nasze odwiedziny odbyły się poniedziałek. Natomiast jesteśmy zażenowani totalnym brakiem kultury że strony Pani pracującej w kasie która wystawia fv. Jeśli zwyczajem jest na do widzenia mówić pod nosem że liczy się na to by już nie wracać to słabo świadczy o tym miejscu. No cóż, mam nadzieję że Pani się nie przepracowała wystawiając nam FV.
Rodzina z Łodzi

2  Dziękujemy, podrozowanie123
Zrecenzowano: 1 czerwca 2019

spedzilem fajny dzień dziecka z moja rodzinką dzieciom bardzo sie podobalo super napewno tam wrócimy bo dzieciaki zadowolone a widać ze rozbudowuja na nastepna wiosne jedziemy no i trafilismy z pogodą

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marcin H
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam parę lat wcześniej , i dzisiaj namówiłam męża na rodzinny wypad.
Jestem rozczarowana tym co zastałam.
Park jest chyba w trakcie przebudowy ?
Przy większości dinozaurów brakuje tabliczek informacyjnych , trawa jeszcze trochę zarośnie eksponaty, których już i tak jest niewiele .
Świetnie bawiłam się jedynie w labiryncie.
Na terenie parku panuje bałagan, skoro park jest otwoarty zadbajcie trochę o czystość.
Dinozaurów jest tez strasznie mało.
Z większości odchodzi już farba ....
Szkoda bo miejsce mogliby być fajne
Cena za wejściówkę jest wysoka jak na to , co tam pozostało

Na zdjęciu akurat jest eksponat w dobrym stanie. Innych nie wrzucę bo zal mi tego co się z wami stało

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, weronika1993
Zrecenzowano: 24 września 2018

Byliśmy już w kilku parkach tego typu i ten nie zrobił na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Dzieci oczywiście zachwycone (jak w każdym tego typu parku) ale dorośli już średnio.
Primo, na dzień dobry zonk, bo płatność tylko gotówką. Można kupić sobie wodę czy colę w barze i wypłacić przy okazji gotówkę (cash back) ale chyba nie o to chodzi. Potem płatności za dodatkowe atrakcje (quady, kolejki, samochodziki itp.) również tylko gotówką (po to trzeba wypłacić).
Obsługa znudzona, z wzrokiem wbitym w ekrany smartfonów sprzedaje bilety od niechcenia. Atrakcje mocno już zużyte (koniec sezonu?) ale ceny nadal jak w wakacje.
Nie do końca o to chodzi ale najważniejsze, że dzieci zadowolone

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, mikelos_pl