Przez kilka lat zbierałem się do odwiedzenia tego miejsca...

Zrecenzowano: 22 grudnia 2018
Jarosław C
Malbork, Polska
Zbawienie na upał

Zrecenzowano: 17 grudnia 2018
tomasza372

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wodospad robiłby lepsze wrażenie, gdyby nie masa betonu poniżej i na samej górze. Rozumiem, że rzekę trzeba "utemperowac", ale można to było zrobić dyskretniej. Wstęp na platformę widokowa 8 km.
Świetny widok na wodospad jest z miejsca widokowego z głównej drogi. Jest tam zatoczka parkingowa. Po zaparkowania trzeba zejść w las ścieżka po lewej stronie. Dochodzi się do polanki z fantastycznym widokiem i na wodospad, i na twierdzę.

Dziękujemy, AnicaWoj
Zrecenzowano: 22 grudnia 2018

Przez kilka lat zbierałem się do odwiedzenia tego miejsca, ale ciągle nie było po drodze. Aż w końcu odwiedziłem i to 2 razy w ciągu roku, bo było akurat po drodze. Może nie olbrzymi, ale całkiem duży wodospad w centrum starego miasta Jajce. Bardzo malowniczy i fotogeniczny. No i z pewnością daje ulgę w upałach. Nie sposób go nie znaleźć, bo leży przy samej głównej drodze. Najlepiej zatrzymać się przy pobliskiej stacji benzynowej, skąd jest świetny widok na wodospad - wręcz taras widokowy. Jak nie ma dużego tłoku, to nikt nie zwróci Wam uwagi, że zostawiliście samochód i na 15 minut poszliście pod wodospad.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano: 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Może nie jest to Niagara ale wodospad jest niezwykle malowniczy. Przy 35 stopniowym upale nie chciało się z stamtąd wychodzić mimo, że na dolnym tarasie można ogłuchnąć. Warto zobaczyć.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, tomasza372
Zrecenzowano: 6 października 2016

To nie jest Niagara, jednak trzeba zejść na taras naprzeciw "Wodopada" najlepiej w towarzystwie i spróbować prowadzić rozmowę. Mały "wodopad" a zagłusza ! Dodatkowo 100 % nawilżenie powietrza. Przyjemny relax w podróży. Byliśmy wieczorem - fajne wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
Dziękujemy, MGD-52
Zrecenzowano: 23 stycznia 2016

Wodospad jest w samym centrum miasta - odcina zabytkową część Jajce od pozostałej jego części. Świetne miejsce aby pooddychać wilgotnym powietrzem i odpocząć od letniego żaru.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2015
Dziękujemy, ZyjePodrozami