“Zwiedzanie”
Restoran Vrelo — recenzja

Restoran Vrelo
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Blagaj)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do wizyty w tej restauracji skłoniła mnie jej ocena. Byliśmy tam całą rodziną, zamówiliśmy starter, obiad i deser. Od 1 do 5 daję słabe 3 za jakoś jedzenia. Jest ok, ale szału nie ma. Cenowo znośnie, obsługa bardzo miła i właśnie kelnerów warto docenić bo to ciężka i niewdzięczna praca.
Reasumując, jeśli ktoś był wcześniej w Mostarze i zatrzymał się na posiłek w numerze 1 starówce Mostaru, to proszę nie oczekiwać po tej restauracji jakoś "WOW". Jak głodni to można, jak na próbowanie bałkańskiej kuchni to nie można

Dziękujemy, yabende

Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Bardzo dobrze jedzenie i przede wszystkim tanio. Obsługa na najwyższym poziomie. Odwiedzamy tą restaurację od 5 lat i ciągle nie mamy zastrzeżeń. Polecamy

Dziękujemy, MiAKruk
Zrecenzowano 19 grudnia 2018

Byliśmy tylko na piwku.. a właściwie ja tylko soczku... taka dola kierowcy...
Obsługa sprawna, miła, płatność kartą. Dania serwowane sąsiadom wyglądały i pachniały ładnie, ale chwilę wcześniej po uszy napchaliśmy się w Pocitelju... i nie było już miejsca...

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Jarosław C
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest zlokalizowana tuż przy starym klasztorze derwiszów nad potokiem. Cudowny widok. Obsługa jest bardzo miła. Dania smaczne i sporej wielkości. Ceny są akceptowalne. Można płacić kartą. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, BoskaJakuboska
Zrecenzowano 8 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo pięknie położona restauracja ,poprzecinana strumieniami wody co daje dużo ochłody podczas upałów. Polecam przepyszną baklawę i tradycyjną kawę.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, marko13a

Restoran Vrelo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mostar, Herzegovina-Neretva Canton
Blagaj, Herzegovina-Neretva Canton

Byłeś(-aś) w Restoran Vrelo? Podziel się wrażeniami!