Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

W Hotelu byliśmy podczas długiego weekendu w sierpniu. Być może w związku z akcjami promocyjnymi było bardzo wielu gości. Wykupiona kolacja okazała się być grillem, co nie każdemu mogło się podobac. Pokoje schludne, jednak meble i wystoj mogłyby być nowsze. Śniadania bardzo różnorodne i smaczne. Pełna gama zabiegów i mnóstwo rozrywek na terenie całego hotelu powoduja że nie można się tam nudzić.

Dziękujemy, MykaMm
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

W ankiecie wypełnianej w hotelu napisałam, że nigdy więcej się tu nie wybiorę, ponieważ nie ma tu absolutnie nic ciekawego. Nie jest to jednak wina samego hotelu, który jest godnym polecenia miejscem na zorganizowanie konferencji, czy innego rodzaju eventu. Hotel jest olbrzymi i nie bardzo jestem w stanie zrozumieć jaka myśl przyświecała jego założycielom, że umiejscowili go właśnie tu. Ale to tylko moje zdanie, bo liczba gości świadczy raczej o jego popularności. Przyjechaliśmy na jedną noc, żeby na chwilę zmienić otoczenie i uciec z miasta. Pokoje są ładne i wygodne, hotel zadbany, jedzenie smaczne. Sporym rozczarowaniem był basen, który stanowi raczej brodzik dla dzieci. Tej wielkości obiekt mógłby mieć fajny kompleks basenowy, co od razu podniosłoby jego atrakcyjność. Z oferty spa nie korzystałam, nic jakoś specjalnie mnie nie zachęciło. Można pospacerować po terenie, przejechać się rowerem wodnym, choć po dość małym stawie, czy pojeździć na rowerach po okolicznych lasach. Myślę, że wiele osób będzie zadowolonych z przyjazdu tutaj, ale ja poszukam raczej ofert w miejscach oferujących więcej rozrywek.

1  Dziękujemy, Nika1979
Zrecenzowano: 17 czerwca 2019

Super miejsce na weekendowy relaks. Bardzo miła obsługa, czyste i przestronne pokoje i wygodne łóżka. Dla dzieci basen ze zjeżdżalnią i plac zabaw oraz pokój zabaw. Dzięki temu, że pokój zabaw dla dzieci jest zaraz obok restauracji można spokojnie zjeść kolację mając jednocześnie dziecko na widoku. Jedzenie w restauracji świetne ale moim zdaniem ceny nieco wygórowane. 200zł za rybę, kurczaka, małą pizzę i dwie lampki wina to dosyć dużo.

Dziękujemy, Sebastian W
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Hotel ma wszystko czego można sobie życzyć na spotkanie firmowe, konferencję czy też pobyt integracyjny dla firm czy też romantyczny wyjazd dla par. Obsługa hotelu jest bardzo pomocna i elastyczna. Lokalizacja w centrum Polski jest dogodna dla dojeżdżających z różnych zakątków kraju - dobry dojazd trasą ekspresową. Także stosunkowo blisko jest stąd do Warszawy i na lotnisko Okęcie.
Wielkość hotelu może być plusem, ale ma też minusy - można się zgubić. Może różne części hotelu powinny mieć jakieś różne oznaczenia, np. kolorystyczne?
Dostępność SPA, basenu krytego i saun to na pewno wielki plus.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z uwagi na wielkość hotelu trzeba prosić o pokój jak najbliżej recepcji, bo czym dalej tym większa szansa na zgubienie się.
Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Magda W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewella1, Specjalista ds. Marketingu i PR, Hotel Ossa Congress & SpaOdpowiedź udzielona 6 marca 2019

Szanowna Pani Magdo, dziękujemy bardzo za znalezienie czasu i podzielenie się swoją wyczerpującą opinią o Hotelu Ossa Congress & SPA****. Jest nam bardzo miło, że doceniła Pani nasz personel, który czuwa nad komfortem wypoczynku Gości oraz dogodną lokalizację i strefę wellness. Uwagi donośnie oznakowania w Hotelu zostały przekazane do kierownictwa obiektu. Życzymy, aby kolejna wizyta była jeszcze przyjemniejsza od poprzedniej!

Pozdrawiam Ewelina Mickiewicz
Specjalista ds. Marketingu i PR

Zrecenzowano: 28 listopada 2018

OSSA to moloch postawiony pośród lasów, typowo kongresowy hotel. Kiedyś pod koniec zeszłego dziesięciolecia robił wrażenie: masa pokoi , Sali konferencyjnych, ogromna restauracja, kręte, długie korytarze ( zdarzało mi się tam parę razy wieczorem pobłądzić). Dziś niestety utracił swój blask – podniszczone meble, brudne ściany, niesprawne sprzęty ( telewizory , brak prądu w gniazdkach) recepcja nie odbierająca telefonów. Pokoje odpowiednie wielkościowo , klimatyzacja nie działa , jest miejsce do pracy , szafa, sporo wieszaków , lodówka i funkcjonalna ( ale nie pierwszej młodości ) łazienka. Restauracja tragiczna, jedzenia jak dla mnie przemysłowe i jałowe bez wyrazu i smaku. Śniadania równie słabe jakościowo bo ilościowo dość dużo a nawet pewnych dań za dużo – pasztety, ale te jadam tylko domowe , nigdy w hotelu. Słaby wybór owoców. Brak dobrych wędlin. Hotel jak dla mnie nie ma duszy i atmosfery która powodowała bym chciał tu wracać. Tak długie wędrowanie z bagażami do pokoju też nie zachęca. Brak rozsądnego zarządzania pracownikami np. w trakcie zjazdu na kilkaset osób bar obsługuje jedna pracownica( jako barmanka i kelnerka). Ceny nie wysokie . Osobiście przyjeżdżam tu tylko służbowo, prywatnie nigdy bym nie skorzystał z tego hotelu.

Termin pobytu: listopad 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, mbm07
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewella1, Specjalista ds. Marketingu i PR , Hotel Ossa Congress & SpaOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Dzień dobry,

dziękujemy bardzo za czas poświęcony na napisanie powyższego komentarz. Hotel Ossa jest hotelem z rozbudowanym wachlarzem usług konferencyjnych i dostosowaną do tego infrastrukturą (sale konferencyjne, restauracje) oraz ilością pokoi. Bardzo zasmuciła nas opinia dotycząca serwowanego jedzenie, chcieliśmy Pana zapewnić, powyższa uwaga została przekazana do Szefa Kuchni. Usterki, jeżeli wystąpią, zawsze są naprawiane na bieżąco, nasz personel reaguje bardzo aktywnie i jest do ciągłej dyspozycji naszych Gości. Jest nam bardzo przykro, iż atmosfera i klimat Hotelu nie spełniły Pańskich oczekiwań. Serdecznie pozdrawiamy i chcieliśmy Pana zapewnić, że wszystkie powyższe uwagi są dla nas bardzo ważne.

Z wyrazami szacunku
Ewelina Mickiewicz, Specjalista ds. Marketingu i PR