“Obiad”
Zajazd Zornica — recenzja

Zajazd Zornica
Zrecenzowano 1 września 2019

Polecam restaurację. Bardzo dobre jedzenie, duży wybór.Obsługa sympatyczna, szczególnie kelner.Bardzo sympatyczny i pomocny

1  Dziękujemy, Baggrini

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

. Chcieliśmy zjeść coś naszego polskiego , rosół , barszczyk , placek po węgiersku i pierogi . Dużo pysznie miła obsługa , krótki czas oczekiwania i dobra cena Gratulacje . Dziękujemy i polecać .

Dziękujemy, mierzwi_skak2019
Zrecenzowano 2 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak na zajazd przy drodze zarówno jakość obsługi i jedzenia jest bardzo dobra. Płac zabaw ułatwia sprawę rodzicom z dziećmi. Porcje są dobrych rozmiarów i dobrze się prezentują.

Dziękujemy, Mierzu
Zrecenzowano 28 czerwca 2019

Przydrożny zajazd na trasie do Jeleniej Góry, stoliki wewnątrz i na zewnątrz, parking. Czysto i klimatycznie. Mogliby trochę popracować nad podawaniem jedzenia. Czekałam 20 minut na zupę, która dostałam ledwo ciepłą, a sałatka z buraczków była po prostu klejąca.

Dziękujemy, krysgow
Zrecenzowano 31 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo lubiłam to miejsce , zawsze była miła obsługa , rodzinna atmosfera ze aż chciało się tam wracać ponownie . Lecz do czasu , w tym tygodniu miałam okazje gościć się razem z rodzina w tym oto miejscu i moje wrażenia są negatywme : Pani która przyjmowała zamówienie nie zwracała uwagi na nas ale na stolik obok i musielismy jej trzy razy powtarzać co chcemy zamówić ale to nie jest w tym wszystkim złe najgorszy był moment jak zaczęliśmy wybierać dania z karty i praktycznie wszystko co chcieliśmy zamówić właśnie się skończyło a na ten temat nie było nigdzie informacji . Po złożonym zamówieniu Pani ponownie podeszła do stolika oświadczając ze nie ma dania (2 krotnie)Po skończonym posiłku Pani nie raczyła zabrac pustych brudnych talerzy mimo ze przechodziła wielokrotnie obok naszego stolika . Po skończonym jedzeniu chcieliśmy zapłacić karta i terminal nie działał również na ten temat nie było nigdzie informacji . Szczerze nie polecam !

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Anna P

Zajazd Zornica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Kraków, Małopolskie
Krzeszowice, Małopolskie

Krzeszowice, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Zajazd Zornica? Podziel się wrażeniami!