Zrecenzowano: 16 lutego 2018

Pobyt bardzo się nam podobał. Pokoje czyste i zadbane. Restauracja na dobrym poziomie - spory wybór i konkretne ilości jedzenia. Natomiast to co jest najlepsze to przepiękny, kwitnący ogród. Byliśmy na jesieni, a mimo to wyglądał świetnie. Na pewno wrócimy na wiosnę:)

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto wybierać pokoje z widokiem na ogród.
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Ania3555
Zrecenzowano: 18 maja 2016

Hotel dobry,pokoje czyste,zadbane,okolica cicha i spokojna,zamykana brama na noc, a wiec bezpieczny, bezplatny parking. Bardzo ladny widok z pokoju na Wisle i piekny ogrod.Smaczne sniadania,obsluga mila.Bliska odleglosc od Plocka.goraco polecam

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoj z widokiem na Wisle
Termin pobytu: kwiecień 2016
Dziękujemy, annadS728DN
Zrecenzowano: 22 maja 2013

Tak jak w tytule recenzji, krótko i rzeczowo - polecam. Na chwilę obecną bez wątpienia najlepszy hotel w jakim miałem przyjemność się zatrzymać, a trochę ich już zwiedziłem z racji, że muszę niemało po kraju jeździć w interesach. Lokalizacja, obsługa, atmosfera. Same pozytywne strony. Po prostu rewelacja. Noc przebiegła spokojnie, przydzielony pokój był zadbany, nie sposób do czegokolwiek się przyczepić.

Termin pobytu: maj 2013
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, WaldekA
Zrecenzowano: 18 kwietnia 2013

Bardzo fajny hotel. Zatrzymałam się tam z mężem i to była dobra decyzja. Pokój okazał się bardzo wygodny i dobrze wyposażony. Nie było problemów z znalezieniem lokalizacji. To bardzo atrakcyjne miejsce. Polecam wszystkim

Termin pobytu: marzec 2013
Dziękujemy, Ula G