Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy tydzień, byliśmy na wakacjach z dwójką dzieci- rocznym i czterolatkiem. Skorzystaliśmy z pakietu Rodzinne Wakacje. Hotel spełnił z nawiązką nasze oczekiwania co do przystosowania dla dzieci (kącik zabaw z licznymi zabawkami, plac zabaw na zewnątrz, basen, liczne atrakcje w pakiecie). Bardzo podobał nam sie pokój- był bardzo przestronny, komfortowy, czysty, łazienka również duża i super dostosowana dla dzieci(wanienka, nakładka na toaletę, podwyższający podest, miedniczka do przeprania ubrań). Były również dodatkowe ręczniki do wykorzystania na basenie, czajnik i plastikowe naczynia z możliwością zrobienia np kaszki dla dziecka- takie niby niewielkie udogodnienia ale bardzo ułatwiały funkcjonowanie z maluchami. Bardzo smakowały nam posiłki w formie bufetu (śniadania i obiadokolacje), były bardzo różnorodne, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Było pysznie i świeżo. Obsługa Hotelu bardzo miła i pomocna. Serdecznie polecamy Hotel na pobyt z dzieciakami. Było naprawdę WSPANIALE :)

Dziękujemy, kinimich
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

Tę znamienną moc pasji można poczuć na każdym kroku, w każdym miejscu. Wspaniała, uśmiechnięta obsługa chętna do pomocy nie tylko w zakresie obowiązków swojego stanowiska pracy. W hotelu przestronne, bardzo komfortowe pokoje, niewielki basen i sauna. No i świetne usytuowanie u bram Gorczańskiego Parku.I co ważne - dzieci są tam na prawdę ważnymi gośćmi.

Termin pobytu: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, AdalbertusMilvus
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Weekend poślubny czyli chwilkę spędzone we dwoje bardzo miło i przyjemnie chwila relaksu i odpoczynku. Przepyszne jedzenie, mega urokliwe miejsce bardzo miła obsługa i super strefa spa. Bardzo polecam

Dziękujemy, 276belq
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019

Czy listopad, czy też maj,
Jedno takie miejsce - Górski Raj
Tu popływasz, pospacerujesz,
Żadnej chwili nie zmarnujesz.
Kucharz dobrze Cię nakarmi,
I już nie potrzebujesz innej terapii.
Personel zawsze z uśmiechem obsłuży
Już nie boisz się żadnej podróży.

Dziękujemy, Izabela S
Zrecenzowano: 23 maja 2019

Wszystko co spotkałem w hotelu zasługuje na najwyższe noty, począwszy od obsługi a skończywszy na przepysznym urozmaiconym śniadaniu. Super miejsce za przyzwoitą cenę. Pokoje przestronne z wygodnymi łóżkami oraz otoczenie hotelu sprawia ze kiedyś jak będę w tych okolicach to na pewno zatrzymam się w tym hotel. Polecam gorąco

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Andrzej K