“Udane wesele”
Leśna Perła — recenzja

Leśna Perła
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Rudziniec)
Zrecenzowano 4 sierpnia 2020

Byłam w Leśnej Perle na weselu i poziom obsługi przerósł nasze oczekiwania. Od dekoracji, po wystrój stołów i sali, wszystko było dopracowane i miłe dla oka, a jedzenie przepyszne. Dużym plusem latem jest taras i ogród. Miła obsługa, byli przygotowani na przyjazd dzieci (foteliki, dania). Bawiliśmy się rewelacyjnie i będziemy to wesele długo wspominać. Pokoje czyściutkie, ładnie urządzone.
Okolica przyjemna. Zdecydowanie polecam i tak trzymać!!

Termin wizyty: sierpień 2020
Dziękujemy, MonaMaj100

Zrecenzowano 7 lipca 2020

Bardzo dobre tradycyjne śląskie jedzenie! Obsługa dobra, sama restauracja też robi wrażenie. Miła atmosfera. Można usiąść na zewnątrz i podziwiać uroki tego miejsca ze wzgledu na bliskośc natury. No i przepyszne desery :)

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, Marcekot
Zrecenzowano 1 lipca 2020 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce, blisko lasu, idealne na wypad poza miasto. Można dobrze zjeść i odetchnąć świeżym powietrzem. Polecam torcik myśliwego, na który wracam od kilku lat - niebo w gębie. Desery też są bardzo dobre, a piwo zawsze zimne ;)

Termin wizyty: czerwiec 2020
Dziękujemy, GrzegorzM1479

Byłeś(-aś) w Leśna Perła? Podziel się wrażeniami!