“doskonałe na spotkania biznesowe”
Chata Staropolska — recenzja

Chata Staropolska
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Mszana)
Opis: Chata Staropolska to obiekt restauracyjno hotelowy w którym oferujemy idealne warunki na odpoczynek jak również na zorganizowanie wymarzonej uroczystości w rozsądnej cenie. Przestronne wnętrza, niepowtarzalny klimat oraz doskonała kuchnia zadowoli gusta największych smakoszy. Chata Staropolska to kuchnia łącząca tradycje śląskie z najnowszymi trendami międzynarodowymi. W naszej ofercie posiadamy również 11 pokoi noclegowych. To co wyróżnia nasz obiekt to przede wszystkim atrakcyjne położenie w pobliżu autostrady A1, zapewniające dogodne położenie z lotniskiem w Katowicach, Krakowie oraz we Wrocławiu.
Zrecenzowano 6 września 2019

Miejsce przede wszystkim świetnie zlokalizowane, praktycznie przy autostradzie A1, Węzeł MSZANA. Na miejscu duży parking, Wi-Fi, spokój. Umówiłam się na spotkanie interesach i na lunch i był to dobry pomysł, bo jedzenie również dobre a kawa znakomita. W tygodniu naprawdę w spokoju i intymnie można porozmawiać o interesach przy dobrej kawie. POLECAM! Na miejscu również Zajazd z noclegami.

1  Dziękujemy, korneliapo

Zrecenzowano 5 września 2019

Skorzystaliśmy z restauracji jako grupa wracająca z wycieczki z Chorwacji.
Trzeba przyznać że lokalizacja wyśmienita, praktycznie przy samym węźle Mszana, zajazd nie różni się zbytnio od zjazdu na MOP. Polskie znakomite jedzenie, extra wystrój i obsługa. Na dopełnienie całości na miejscu Zajazd z noclegami z przytulnymi i czystymi pokojami. Polecamy wszystkim to miejsce jako miły przystanek w podróży.

1  Dziękujemy, sp11kl1
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Restauracja w bardzo klimatycznym stylu oraz z ciepłą atmosferą. Jedzenie pyszne, wybór kaw i herbat ogromny. Do tego genialna obsługa, która niezależnie od ilości klientów potrafi sprostać zadaniu i podać bardzo dobre polskie jedzenie. Czuć, że wszystko jest świeże i zrobione ze smakiem. Zdecydowanie polecam to miejsce :)

1  Dziękujemy, luuskaa
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Świetne jedzenie - nie dosyć, że bardzo smaczne to duże porcje - po prostu pyszne! naprawdę byliśmy zadowoleni i pojedzeni, kelnerzy bardzo mili i sympatyczni, a na dodatek potrafią doradzić. Doskonała kawa po obiedzie była idealnym dodatkiem. Dziecko przeszczęśliwe - dużo różnych zabawek w kąciku dla dzieci i jeszcze plac zabaw na zewnątrz. Polecam gorąco to miejsce , my na pewno przyjedziemy tam znowu. Klimatyczna i miła atmosfera, ładny wystrój

Dziękujemy, lubi_zwiedzac
Zrecenzowano 21 lipca 2019

Czyste pokoje , pyszne śniadanie, a obiad po polsku- przepyszny -kotleciki palce lizać i rosołek na domowej kurze- mniam mniam

Dziękujemy, Katarzyna C

Chata Staropolska — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wodzisław Śląski, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Chata Staropolska? Podziel się wrażeniami!