Strzebielino

“Na pewno tu wrócę:)”
Zdanek KEBAB — recenzja

Zdanek KEBAB
Zrecenzowano 6 września 2019

Bardzo polecam ZDANEK KEBAB - jest pysznie, surówki i sosy świeżo robione, mięso doskonale podpieczone, a wszystko w rewelacyjnym cienkim cieście. Dodatkowo wszystko jest ładnie i estetycznie podane. Można również liczyć na miłą i kompetentną obsługę. Przy najbliższej okazji na pewno tu wrócę:).

1  Dziękujemy, Marzena122

Zrecenzowano 6 września 2019

Polecam, bardzo miła obsługa, smaczne, świeże jedzenie, czysty lokal,
Namawiam na kebaba w cienkim cieście, z sosem łagodnym, z wielkim smakiem zjadłam.
Na pewno tam wrócę.
Polecam także pyszne lody!

1  Dziękujemy, Usia2
Zrecenzowano 6 września 2019

Pyszny kebab!!!, wszystko świeże, surówki oraz sosy przygotowywane na bieżąco. Bardzo miła obsługa, lokal klimatyczny i przestronny robi wrażenie. Gorąco POLECAM!!!

1  Dziękujemy, tesiek4
Zrecenzowano 6 września 2019

3 x wyjątkowy !!! Wyjątkowy Kebab, Wyjątkowa Obsługa, Wyjątkowy Lokal, z czystym sumieniem polecam !!!

1  Dziękujemy, Torcik1
Zrecenzowano 1 września 2019

Moim skromnym zdaniem.Zdanek Kebab ,takiego kebaba nie jadłem.Sosy własnej roboty,mnie osobiście powaliły,ostry sos A jednocześnie taki delikatny
.Polecam wszystkim wielbicielom KEBABA

3  Dziękujemy, Kamil O

Byłeś(-aś) w Zdanek KEBAB? Podziel się wrażeniami!