Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Obiekt odwiedzony przy okazji wesela przyjaciół. Urokliwy hotel z dużym zapleczem usług dodatkowych. Mniejsza sala weselna, całkiem przestronna, chociaż klimatyzacja nie dawała sobie rady z wysokimi temperaturami. Jedzenie było przepyszne, a miejscami nawet nieoczywiste, jeśli chodzi o przygotowane dania. Serwis bez zarzutu, szybka i sprawna obsługa. Generalnie warte polecenia, chociaż nie wiem jak prezentują się pokoje, ponieważ nie mieliśmy okazji z nich skorzystać.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Fellipe89
Zrecenzowano: 13 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite miejsce do odpoczynku i relaksu ale też do uprawiania sportów. Duży teren rekreacyjny, basen, silownia, klub z bilardem i kregielnią i fantastyczne spa. Pokoje czyste i ładnie umeblowane z bardzo wygodnymi łóżkami. Ceny w restauracji ciut za wysokie ale kuchnia stoi na bardzo wysokim poziomie. Polecam stek z tuńczyka, poledwicę Wellington i fantastyczną kaczkę. Bardzo dobre śniadanie z szerokim wyborem produktów. Miła i uśmiechnięta obsługa dopełnia całości obrazu. Dwa małe minusy ; windę przydałoby się od czasu do czasu wyczyścić i natychmiast wymienić kule bowlingowe bo są niemiłosiernie strzaskane i kompletnie nie trzymają ścieżki rzucania.

Dziękujemy, tomasza372
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy zadowoleni z pobytu tutaj. Warunki okazały się zgodne z oczekiwaniami, dobry komfort, obsługa na wysokim poziomie, hotel czysty i zadbany, dobra lokalizacja, nie mamy nic do zarzucenia, jak najbardziej polecam.

Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z plusów:
- smaczna kuchnia, ciekawe dania,
- bogate śniadania, każdy znajdzie coś dla siebie,

Minusy:
- w hotelu śmierdzi starością i ciężką chemią,
- na recepcji zawsze trzeba czekać, aż ploteczki na zapleczu się skończą i ktoś podejdzie. Niby szczegół, ale jeśli karta do pokoju nie działa przynajmniej dwa razy na dobę to naprawdę denerwuje,
- aby dojść do pokoju trzeba przejść przez restaurację, niekomfortowe,
- w pokoju śmierdzi. Jest ciemno i ponuro. Prysznic zapchany, łazienka płynie... Umywalka zapchana.
- bardzo głośna klimatyzacja. Nie da się spać.
- i chyba to co drażni najmocniej - przez ściany słychać WSZYSTKO! każdy telefon, rozmowę, krzyki.. Zero prywatności. Okropnie się słucha sąsiadów zza ściany.
- bardzo wysokie ceny w restauracji. Nie wiem skąd taki pomysł na cennik.. sałatka z kurczakiem i burakami ok. 50 zł... Z przystawek cenowo poniżej 38 zł nie schodzą. Dziwne.
- bardzo długi czas oczekiwania na jaki kolwiek posiłek.. zawsze 40 minut. Ale to nie nowość, jestem tu drugi raz i w sumie nic się nie zmieniło.

Za cenę pokoju, spodziewałam się czegoś innego...

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Lenka W
Zrecenzowano: 22 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Parking dość obszerny. Akurat parkomaty nie działały, nawet byłem zadowolony.
Hall ładny.
Pokoje czyste, wejście na karty magnetyczne. Miałem wannę w pokoju.
W hotelu było dużo gości, dość wesołych. Czuło się, że niemiecka granica jest niedaleko.
Śniadania poprawne, może bez wystrzału, ale kawa z ekspresu była naprawdę niezła.
Polecam ten hotel.

Termin pobytu: luty 2019