“Słabe jedzenie”
Chatka Niedźwiadka — recenzja

Chatka Niedźwiadka
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Dziwiszów)
Zrecenzowano 1 września 2019

Zepsuta surówka z kiszonej kapusty. Sucha i twarda baranina za 41 zł. Wysuszony dorsz z pieca. Drogo i niesmacznie.

Dziękujemy, mn802017
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Skuszeni opinią z TA wpadliśmy na kolację. Polecane przez lokal szaszłyki, więc wzięliśmy. Jakież srogie było nasze rozczarowanie. Koło świeżego to nie stało, mięso twarde. Szaszłyk smakował jak odgrzewaniec. Nigdy więcej;(

Dziękujemy, grzegorzz909
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Na obiad jedliśmy pstrąga i karczek z grilla. Jedzenie średnie. Sprawia wrażenie podgrzewanego, a nie świeżo zrobionego. Wygrało nasze dziecko, które wybrało naleśnik z nutellą Piękny widok wynagradza słabszy posiłek. Dla dzieci duży ładny plac zabaw.

Dziękujemy, MrJotZet
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja zlokalizowana w malowniczym miejscu z widokiem na pobliskie góry ze stawem rybnym oraz stolikami zarówno w środku restauracji jak i na zewnątrz pod parasolami czy na pomoscie wchodzącym w głąb stawu! Za każdym razem gdy jadę w stronę jeleniej góry i okolic zatrzymuję się na przepyszny posiłek, deser, kawę czy czeskie piwo! Jedzenie przepyszne a rozmiar porcji pozwala najeść się do syta tym co lubią zjeść pod tzw korek! Zawsze uśmiechnięta obsługa uwija się jak może żeby szybko obsłużyć i podać zamówienie. Z tego co wiem istnieje tam również możliwość organizowania imprez czy to firmowych czy rodzinnych. Gorąco polecam zarówno ze względu na jedzenie jak i zapierające dech w piersi widoki gór podczas posiłku!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 395marcell

Byłeś(-aś) w Chatka Niedźwiadka? Podziel się wrażeniami!