“Super! Pysznie!”

Centrum Sportowo Rekreacyjne Zbyszko
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Miłe zaskoczenie :) Byliśmy już po raz trzeci dużą grupą i jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła obsługa, Pyszne jedzenie, bardzo duże porcje, wszystko pięknie podane. Najlepszy tatar wołowy - trzeba go spróbować! Sałatka z polędwicą wołową i sałatka śródziemnomorska z łososiem z własnej wędzarni super! Bardzo dobre steki w rozsądnej cenie, koniecznie trzeba spróbować na lawie/gorącym kamieniu. Super na rodzinny obiad, imprezy okolicznościowe itp. Duży zielony teren i stadnina koni. Polecamy :)

Dziękujemy, karolinalina_k

Zrecenzowano 14 marca 2019

Chcialbym , żeby ta restauracja sie poprawila fajne bo jest to naprawde fajne miejsce,
gustownie zaprojektowane i bardzo czyste.
Jednak kiedy płacę 67 zł za stek, to nie chce go mieć ugotowanego w mikrofali , juz wolalbym , żeby kelner powiedział , ze jest niedostępny, tak jak niedostępne są inne dania w menu prawdopodobnie z niedoboru klientów.
Bylem tam na lunchu 1.03.2019 i po 40 minutach oczekiwania dostałem ugotowany filet wołowy, nie oddałem go tylko dlatego , że byłem bardzo głodny i miałem mało czasu przed wizytą w sądzie.
Dziwi mnie to tym bardziej iż restauracja należy do właściciela największych w okolicy zakładów mięsnych, więc dobrego świeżego mięsa nie powinno mu brakować.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, goldpete74
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018

eOgólnie bardzo fajne miejsce ,ale zepsuło się jedzenie,mamy okazję bywać tam na imprezach ,jak i na obiadach,kiedyś smaczne,na imprezie bardzo dobre jedzenie,teraz dramat,obsługa na imprezie była nie miła,nie sprzątała ze stołów,w Rancho lepiej,p.Estera zawsze dba ,żeby nic nie zabrakło,pyszny stek z kamienia wulkanicznego,pyszny sernik,kawa przepyszna,natomiast reszta średnia,drinki i wino ok :) plus za tatar,przepyszny i ładnie podany

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Agata P
Zrecenzowano 11 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie...przyżądzone z dbałością o efekty wizualne...Ceny raczej wysokie ale wydają się adekwatne do jakości...Obsługa miła.Jedynym mankamentem jest słaba wentylacja lokalu....zapachy kuchenne narzucają się za bardzo...Mimo to chętnie wpadam z rodziną na weekendowe obiadki...Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Małgorzata H
Zrecenzowano 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsce na rodzinny wypad. Można zjeść w ciekawym otoczeniu, poobcować z końmi, zażyć trochę ruchu.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Wlodek01

Centrum Sportowo Rekreacyjne Zbyszko — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Brzeziny, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Centrum Sportowo Rekreacyjne Zbyszko? Podziel się wrażeniami!