“Wyjątkowe miejsce, kuchnia warmińska”
Gospoda Warmińska — recenzja

Gospoda Warmińska
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Butryny)
Opis: Tradycyjne potrawy z przepięknej Warmii. Karmuszka, świeżonka, gulasz warmiński i kartacze ze skawreczkami - to tylko kilka pozycji z naszego regionalnego menu. Najlepiej przyjechać do nas i przekonać się samemu, jak smakują!

Mimo, że po sezonie dużo gości. Jedzenie bardzo dobre, smaczne i dobrze dobrane dodatki. Warto zapytać o dania dnia, jest ich kilka i nie ma ich w karcie. Duży wybór zup i dań regionalnych, polecam szczególnie dania dnia i regionalne. Zdecydowanie wrócimy tu przy następnym pobycie.

Dziękujemy, robbinses

Byliśmy tu z dziećmi na niedzielnym obiedzie. Podoba nam się, że nareszcie w okolicy otwarto restaurację z tradycyjną kuchnią warmińską. Niestety zabrakło dla nas karmuszki i świeżonki. Mamy nadzieję, że następnym razem będziemy mieli więcej szczęścia. Polecamy pyszną zupę borowikową i pierogi (ruskie i z mięsem). Natomiast ryby nie były najlepsze. Mamy nadzieję, że ryby się poprawią :-)
Bardzo miła obsługa i dania są szybko serwowane. Polecamy

Dziękujemy, andrzejb10
Zrecenzowano 8 września 2019

Byłem tu z rodziną, wszyscy chwalili - że SUPER !!!
Tym razem obiadek na powietrzu.
Zupa grzybowa, jak to mówią MIODZIO, pochwał i zachwytów nie było końca !
Sandacz pyszny, ciekawie zrobiony bo z grzybami, choć szwagierka mówiła, że grzyby nie pasują.
Obsługa szybka, bardzo sprawna - Pani (blondynka) uśmiechnięta i tak to powinno być wszędzie. Gratulujemy.
Specjalna podziękowania i pochwałą dla Pani nas obsługującej (blondynki) !!!

1  Dziękujemy, Janusz1952
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Samo miejsce bardzo przyjemne, chłodne mury chronią przed upałem. Duży parking. Jedliśmy w Gospodzie kilka razy z rodziną i znajomymi. Za każdym razem było inaczej, a tego nie lubię. Restauracja nie może być zmienną. Raz dostajemy smalec (okropnie podany na talerzyku)plus dodatki a raz nie. Lemoniada to woda ze zmiętą cytryną, beznadzieja. Chłodnik z czosnkiem, ja nie lubię, do tego brak ziemniaczków. A chłodnik bez ziemniaków nie liczy się ;-)
Kopytka średnio smaczne i pierwszy raz spotkałam się, żeby je posypano koperkiem..
Kącik dla dzieci przy barze, dziwny wybór, ale skoro nie przeszkadza to obsłudze, to ok.
To z minusów. Reszta karty na plus, więc jednak jest dobrze. Zupa grzybowa,wszelkie pierogi są bardzo smaczne. Ciasto lodowe, to smaki dzieciństwa ale z restauracyjnym sznytem, palce lizać.

Dziękujemy, Beata K
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny adekwatne do serwowanych potraw. Kapuśniak, karkówka i pierś z kurczaka przepyszne. Rosół mógłby być trochę cieplejszy. Przyjemny klimat.
Proponuję wyznaczyć miejsce dla osób palących, nie miło się je z oparach śmierdzącego dymu od papierosa.

1  Dziękujemy, evizav

Byłeś(-aś) w Gospoda Warmińska? Podziel się wrażeniami!