“Nierówno”
Gospoda Warmińska — recenzja

Gospoda Warmińska
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Butryny)
Opis: Tradycyjne potrawy z przepięknej Warmii. Karmuszka, świeżonka, gulasz warmiński i kartacze ze skawreczkami - to tylko kilka pozycji z naszego regionalnego menu. Najlepiej przyjechać do nas i przekonać się samemu, jak smakują!
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Samo miejsce bardzo przyjemne, chłodne mury chronią przed upałem. Duży parking. Jedliśmy w Gospodzie kilka razy z rodziną i znajomymi. Za każdym razem było inaczej, a tego nie lubię. Restauracja nie może być zmienną. Raz dostajemy smalec (okropnie podany na talerzyku)plus dodatki a raz nie. Lemoniada to woda ze zmiętą cytryną, beznadzieja. Chłodnik z czosnkiem, ja nie lubię, do tego brak ziemniaczków. A chłodnik bez ziemniaków nie liczy się ;-)
Kopytka średnio smaczne i pierwszy raz spotkałam się, żeby je posypano koperkiem..
Kącik dla dzieci przy barze, dziwny wybór, ale skoro nie przeszkadza to obsłudze, to ok.
To z minusów. Reszta karty na plus, więc jednak jest dobrze. Zupa grzybowa,wszelkie pierogi są bardzo smaczne. Ciasto lodowe, to smaki dzieciństwa ale z restauracyjnym sznytem, palce lizać.

Dziękujemy, Beata K

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ceny adekwatne do serwowanych potraw. Kapuśniak, karkówka i pierś z kurczaka przepyszne. Rosół mógłby być trochę cieplejszy. Przyjemny klimat.
Proponuję wyznaczyć miejsce dla osób palących, nie miło się je z oparach śmierdzącego dymu od papierosa.

1  Dziękujemy, evizav
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie. Porcje duże. Bardzo miła obsługa. Zarówno dania dla dorosłych jak i dla dzieci bardzo smaczne. Pyszne ciasto lodowe. Polecamy

Dziękujemy, DanutaPl
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Bardzo dobre jedzenie w przystepnych cenach, polecam szczegolnie nalesniki z serem i kaczke ale wszystko generalnie jest bardzo smaczne :) polecam i wracam co jakis czas.

Dziękujemy, 7Wookie7
Zrecenzowano 2 sierpnia 2019

Czas oczekiwania (akurat na schaboszczak) - przyzwoity.
Ocena dania pozytywna, smaczne, choć schabowy niezbyt gruby.

Dziękujemy, Janusz1952

Byłeś(-aś) w Gospoda Warmińska? Podziel się wrażeniami!