“Tyle szumu a nie ma o co”
Old Garden — recenzja

Old Garden
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Sycewo)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie przyzwoite aczkolwiek nie powala. Ceny są do zaakceptowania.
Zamawiając podwójne espresso dostałem coś na wzór espresso + dolana druga porcja wody, no cienizna niemiłosierna .
Ja na pewno tu nie wrócę.

Dziękujemy, Z2932HWmarcinb

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019

Świetne, świeże jedzenie. Lokalne produkty prosto z ogrodu obok. Piękne miejsce.Polecam gorąco bo warto!

Dziękujemy, Ula N
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce i pyszne potrawy dopracowane do perfekcji. Cena bardzo przystępna za oferowane cuda. Klimatyczne miejsce warto odwiedzić.

Dziękujemy, Januszzwiedza
Zrecenzowano 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Na początku dano mi na 6 osób 1 kartę składającą się z dwóch części. Jedną z nich było menu dziecięce. Byłem zaskoczony!!! Na karcie były 2 dania składające się z naleśników i polendwiczek. Przejdę teraz do karty głównej z mojej grupy 6 osobowej 2 osoby zamówiły kaczkę. Po 20 minutach kelnerka przychodzi i mówi że niestety nie posiadają owego mięsa. Następnie zaczyna mi mówić o dniach które nie znajdowały się w menu. Ostatecznie dostałem schabowego. Proszę, zróbcie coś z tym, bo pomieszczenie jak i budynek są bardzo ładne...

3  Dziękujemy, Maciejko
Zrecenzowano 19 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Obiad smaczny. Ale przy płaceniu rachunku okazało się że płacimy więcej niż podawała kartą. Obiad kosztował 28zł a skasowali nas 36zł tłumacząc że jest błąd w karcie i dyskusji nie było. Żenada.Raczej nie odwiedzę więcej tego miejsca.
Ania

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Anna P

Old Garden — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ślesin, Wielkopolska
Ślesin, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Old Garden? Podziel się wrażeniami!