Zrecenzowano: 11 września 2019

Byliśmy z dziewczyną w tym roku od 2 Września. Hotel czyściutki, przemiła obsługa, bardzo zróżnicowane przepyszne jedzenie również Gez Glutenu ! Położenie widoki robi ogromne wrażenie. Mieliśmy polską rezydentkę i do wyboru 3 różne wycieczki tylko Polacy. Polecam całodniowe zwiedzanie Aten koszt 52 euro. (przewodniczka z polski).
Jedyny minus to alkohol, uozo piwko ok, wino. Polecam zabrać z Polski alkochol bo tam 0.5 kosztuje 20 euro.

Dziękujemy, Dejwi
Zrecenzowano: 10 września 2019

Wielkie nudy ,nawet jak dla mnie domatora .Byliśmy z żoną na początku lipca 14 dni.NIC...NIC...i NIC. Plaża bardzo blisko ,ale co z tego ludziska wstawali o piątej i wieszali ręczniki i inne szmaty na leżakach .Polacy nieustępują sąsiadom ze wschodu.Zero animacji ruskie biuro miało swoich po interwencji do TUI zrobili karaoke z telewizorem bo hotel nie posiada sprzętu .Al.. masakra ,zero przekąsek ,Samoobsługa bar przy basenie to jedyne miejsce poza posiłkami m,piwo z kartonów ,wino z kartonów i tylko k..uzo w cenie . Spróbujcie to pić przez14 dni ,nie da się... za to lody wynagradzają przekąski i drinki każdy nakłada sam bo gość poprostu ma w.....

Dziękujemy, Global68605597044
Zrecenzowano: 1 września 2019

Byłam z rodziną w lipcu.Hotel jest duży, z pięknym ogrodem, fajnym i dużym basenem i co najważniejsze przepiękny widok na morze z pokoju.Jedzenie dobre i jest wybór.Duża stołówka z dodatkowym tarasem na którym można zjeść . Obsługa bardzo miła. W barku przy basenie dostępne wino białe, czerwone,piwo z dystrybutorów można sobie lać ile się chce a uzo stało na bufecie i też można było sobie nalać. Były też oczywiście napoje zimne bezalkoholowe,kawa,herbata i lody.Byli na turnusie tacy co baaardzo narzekali że tylko wino i uzo a jednak pili każdego dnia i jeszcze wieczorem sobie do plastikowej butelki nalewali (mnie było za nich wstyd).Byliśmy na 3 piętrze ,widok cudowny.Pokoje czyste z lodówką i klimatyzacją.Teren hotelu i plaża sprzątane codziennie. Plaża kamienista ,zalecam obuwie.W hotelu mały sklepik z pamiątkami. Miejscowość rzeczywiście bez atrakcji . Jakieś 20 min od hotelu jest mała przystań ,kilka lokali, sklepików i market. Faktycznie większość turystów z Rosji ale bardzo kulturalni i bezproblemowi czego nie mogę powiedzieć o rodakach. Hotel dla osób które pragną ciszy i spokoju.Za cenę jaką wydaliśmy było naprawdę fajnie.Zauważyłam że na stronce dużo zdjęć jest bardzo starych i nieaktualnych.

Dziękujemy, Kasikss
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Sam hotel ,posiłki są adekwatne do ceny. Byłem w lipcu 2019 więc pogoda dopisała czego nie mogę napisać o jakości pobytu. W wersji All inclusive do wyboru było ouzo lub ouzo :) . O cienkim piwie czy rozwodnionym winie nie będę się rozpisywał . Jedzenie było spoko choć może ciut za monotonne ( ale nie spodziewałem się rarytasów za ta cenę) Bardziej chciałem zwrócić uwagę na rezydentów Tui ( pierwsza rezydentka odeszła w drugim dniu naszego pobytu ) . Jeśli chodzi o kolejna Panią to było jakieś nieporozumienie :D . Pani pomimo posiadania czytnika kart w celu zapłacenia np. za wycieczki fakultatywne nie potrafiła go obsługiwać i niestety część ludzi nie mogła nigdzie pojechać... a najbliższy bankomat był w odległości ok. 12km od hotelu ( tylko 1 młody chłopak wybrał się na tą piesza wycieczkę w upale 38 stopni ... ) . Na nasze prośby żeby troszkę nam pomogła w kilku kwestiach odpowiedziała że nic nie może zrobić.. potem się upominała o lajki.. heheheh .Hotel skierowany jest TYLKO na turystów z Rosji . Polacy byli traktowani dosyć opryskliwie np. przez Pana z kucykiem na rzednących włoskach który pracował w barze przy basenie ( pozdrawiam cię Czak :) ) Po pierwszym dniu zepsuł się głośnik ( niby - bo się fajnie bawili np. Polacy ) . Ogólnie wiało nudą i drugi raz nawet chyba za darmo bym tam nie pojechał. Właścicielem jest Rosjanin czego na polskiej stronie Tui nie napisano ( jak i wielu innych rzeczy). Jagiełło Radosław

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Radosław J
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Nasz pobyt to początek czerwca br./Grecy nie pamiętają tak zimnego morza o tej porze./.Położenie hotelu rewelacyjne,tuż przy morzu.
O ile sam obiekt nie jest nowoczesny i widać "ząb czasu" ,o tyle na plus można zaliczyć pozostałe aspekty jak :czystość ,sympatyczna i pomocna obsługa ,do tego urozmaicone jedzenie-smaczne ,różnorodne chociaż niektóre ciężkie-smażone na głębokim oleju.Ale możliwość doboru różnorakich sałatek rekompensuje ten 'ciężar'
kawa-którą piję nałogowo.
zdecydowanie lepsza na stołówce niż płatna w barze przy basenie.natomiast świetna w piekarni-cukierni 100m od hotelu.
dla nas kolejną zaletą to brak imprezowni ,bo trudno komuś zarzucić że posiedzi w ogródku do 24godz i trochę głośniej się zaśmieje. Pomimo dużej ilości turystów z Rosji nie można było narzekać.
sumując
jeżeli cenisz spokój -polecam
jeżeli chcesz pobalować-dyskoteka ,puby itp.- nie polecam
wycieczki-głównie fakultatywne-głównie Akropol- jak najbardziej ale starać się trafić z pogodą bo można się usmażyć,
Generalnie pobyt uważamy za b.udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje z widokiem na morze
Dziękujemy, kr1368r