Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Sam hotel ,posiłki są adekwatne do ceny. Byłem w lipcu 2019 więc pogoda dopisała czego nie mogę napisać o jakości pobytu. W wersji All inclusive do wyboru było ouzo lub ouzo :) . O cienkim piwie czy rozwodnionym winie nie będę się rozpisywał . Jedzenie było spoko choć może ciut za monotonne ( ale nie spodziewałem się rarytasów za ta cenę) Bardziej chciałem zwrócić uwagę na rezydentów Tui ( pierwsza rezydentka odeszła w drugim dniu naszego pobytu ) . Jeśli chodzi o kolejna Panią to było jakieś nieporozumienie :D . Pani pomimo posiadania czytnika kart w celu zapłacenia np. za wycieczki fakultatywne nie potrafiła go obsługiwać i niestety część ludzi nie mogła nigdzie pojechać... a najbliższy bankomat był w odległości ok. 12km od hotelu ( tylko 1 młody chłopak wybrał się na tą piesza wycieczkę w upale 38 stopni ... ) . Na nasze prośby żeby troszkę nam pomogła w kilku kwestiach odpowiedziała że nic nie może zrobić.. potem się upominała o lajki.. heheheh .Hotel skierowany jest TYLKO na turystów z Rosji . Polacy byli traktowani dosyć opryskliwie np. przez Pana z kucykiem na rzednących włoskach który pracował w barze przy basenie ( pozdrawiam cię Czak :) ) Po pierwszym dniu zepsuł się głośnik ( niby - bo się fajnie bawili np. Polacy ) . Ogólnie wiało nudą i drugi raz nawet chyba za darmo bym tam nie pojechał. Właścicielem jest Rosjanin czego na polskiej stronie Tui nie napisano ( jak i wielu innych rzeczy). Jagiełło Radosław

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Radosław J
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Nasz pobyt to początek czerwca br./Grecy nie pamiętają tak zimnego morza o tej porze./.Położenie hotelu rewelacyjne,tuż przy morzu.
O ile sam obiekt nie jest nowoczesny i widać "ząb czasu" ,o tyle na plus można zaliczyć pozostałe aspekty jak :czystość ,sympatyczna i pomocna obsługa ,do tego urozmaicone jedzenie-smaczne ,różnorodne chociaż niektóre ciężkie-smażone na głębokim oleju.Ale możliwość doboru różnorakich sałatek rekompensuje ten 'ciężar'
kawa-którą piję nałogowo.
zdecydowanie lepsza na stołówce niż płatna w barze przy basenie.natomiast świetna w piekarni-cukierni 100m od hotelu.
dla nas kolejną zaletą to brak imprezowni ,bo trudno komuś zarzucić że posiedzi w ogródku do 24godz i trochę głośniej się zaśmieje. Pomimo dużej ilości turystów z Rosji nie można było narzekać.
sumując
jeżeli cenisz spokój -polecam
jeżeli chcesz pobalować-dyskoteka ,puby itp.- nie polecam
wycieczki-głównie fakultatywne-głównie Akropol- jak najbardziej ale starać się trafić z pogodą bo można się usmażyć,
Generalnie pobyt uważamy za b.udany.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wszystkie pokoje z widokiem na morze
Dziękujemy, kr1368r
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel jest bardzo fajnie położony przy samej plaży, co prawda mało atrakcji dookoła, ale dzięki temu było cicho i spokojnie. W pokoju bardzo czysto, pościel i ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie smaczne i dość urozmaicone. Pobyt w hotelu i ogólnie wakacje uważam za udane!

1  Dziękujemy, magdakow79
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Największy plus hotelu to jego położenie nad samym morzem. Do tego bardzo czysto, sprzątane codziennie, wymiana ręczników co drugi dzień. Minusem jest wystrój pokoi, który nieco przypomina czasy PRL. Natomiast widok z balkonu zdecydowanie to wszystko rekompensuje. Kolejny minus jak dla mnie do jedzenie, które było dość monotonne. Niestety na obiad i na kolacje najlepszym daniem była pizza. A tak miałam ochotę poznać lokalne smaki... Sałatki greckiej mam już dosyć na cały rok, poza tym dużo potraw smażonych na głębokim oleju, albo marynowane w occie. Jeśli ktoś takie lubi to będzie mu smakowało.

Wskazówka dotycząca pokoi: Im wyżej znajduje się pokój tym lepszy widok. Warto poprosić o pokój z wyremontowaną łazienką (chociaż nam mimo prośby się nie udało).
Dziękujemy, larwis
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Plusy:
+hotel przyjemny, ładny,wyremomtowan
+2 baseny, podświetlane
+jedzenie bardzo dobre, zróżnicowane
+blisko plaża, obok hotelu
+ręczniki i sprzątanie pokoi, codziennie
Jeśli chodzi o hotel i plażę to wszystko super 8/10 ALE hotel położony na zadupiu, nie ma żadnych clubow, imprez, parę knajpek obok hotelu ale nie uczęszczane przez turystów, barman patrzy i myśli co wy tu robicie ...do miasta 30 minut plaża, ale też bez szału kawiarnie bary ale mało ludzi w połowie lipca sklep z pamiątkami obok hotelu i nic poza tym w mieście magnesów szukałam godzinę .
Minusy:
- zasupie (może dla kogoś to akurat plus)
- wódka tylko mietowa *uzo* wredna nawet z sokiem/fanta/pepsi porażka..
- brak przekąsek choć w umowie napisane było, że są.
Myślę, że to hotel dla osób trochę strasznych bądź osób które nie lubia imprezowac

Dziękujemy, Siisi95