“Smaczne jedzenie w dobrej cenie”
El Nilo — recenzja

El Nilo
Nr 1 wśród 3 Restauracje (El Arenal)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu kto poszukuje dobrej restauracji z pięknym widokiem na plaże. Obsługa bardzo miła i zawsze pomocna!

Dziękujemy, Biaggios19

Zrecenzowano 20 sierpnia 2018

Fajna knajpka bar w centrum z widokiem na morze ładny ogródek i najedzeni
miła i uczynna obsługa bardzo dobre jedzenie polecam tapas wszystko smaczne było nas 6 osób razem mieliśmy z 9 dan wszyscy zadowoleni
ceny ok rozsądne a w porównaniu do jakości bardzo dobre

Dziękujemy, ZbigniewSzczecin
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne i świeże jedzenie. Ceny w porównaniu z okolicznymi restauracjami wypadają bardzo korzystnie. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, lualen
Zrecenzowano 9 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała obsługa, jedzenie pyszne, świeże, ceny bardzo dobre. Przed 8 dni pobytu szukaliśmy konkurencyjnego miejsca na całym el arenal, ale to zdecydowanie wygrywa. Smaczna hiszpańska kuchnia w świetnej atmosferze. Polecam

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 696martynaa
Zrecenzowano 22 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszne i tanie jedzenie. Mają spory ruch co świadczy o jakości i smaku serwowanych tutaj potraw. Na pewno tutaj wrócę!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Artur K

El Nilo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Palma de Mallorca, Majorka
El Arenal, Majorka

Byłeś(-aś) w El Nilo? Podziel się wrażeniami!