Mega miejsce na odpoczynek

Zrecenzowano: 8 lipca 2019
tomekb00
Płock, Polska
💚💚

Zejście z Homoli fantastyczne. 💚😎🌞Widoki obłędne. Byłam kolejny raz i znów jestem zachwycona. O... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 maja 2019
mstowiensis

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w bliskim sąsiedztwie wąwozu Homole. Warty tu zajrzeć i odpocząć. Taras z pięknym widokiem na góry. Warto zjeść kwasnice i wypić zimne piwo.

Punktem obowiązkowym jest zjazd na terenowych hulajnogach. Polecam dobra zabawa dla dzieci oraz dorosłych.

Jedynym minusem tego miejsca jest pijany zboj, który za zdjęcie zbiera datki. Może i fajny pomysł zwłaszcza dla dzieci ale z pewnością zboj nie powinien być pijany (ledwo stoi na nogach, i po każdy zdjęciu zamawia nowe piwo)

Dziękujemy, tomekb00
Zrecenzowano: 21 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zejście z Homoli fantastyczne. Widoki obłędne. Byłam kolejny raz i znów jestem zachwycona. O 19.00 zachód słońca przepiękny. Centrum było już zamknięte. Ale kupiliśmy obok przepyszne oscypki. Góry i okolice

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, mstowiensis
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Niestety nie polecam wizyty na tym stoku. W ciegu kilku dni ukradli mi dwie pary butów, a następnie kijki do nart. Obsługa TYLKO kiwa ramionami. Brak kamer Nikt nic nie wie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Hubert S
Zrecenzowano: 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

W Jaworkach korzystaliśmy tylko z kolei linowej. Dla rodziców małego dziecka to za każdym razem jest przeżycie, szczególnie, że tu ławy są dwuosobowe i mąż jechał oddzielnie. Bardzo miły Pan z obsługi pomógł mi posadzić córeczkę i uprzedził kolegę na dole, żeby mi pomógł również przy wysiadaniu. Przystępna cena i profesjonalna obsługa. Polecam. Stok na pierwszy rzut oka dobry dla początkujących narciarzy, bo szeroki i w miarę płaski. Rozbudowana infrastruktura i sporo atrakcji dla dzieci.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Expedition816613
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Stok w pełni spełnił nasze oczekiwania. Co prawda, wizyta między sylwestrem a feriami, ale śniegu pełno, obsługa zarówno w karczmie, wypożyczalni, jak i na stoku oraz instruktorzy bardzo pomocni i uprzejmi

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, sikor-waw-pl