“Całkiem OK”
Podgórzanka — recenzja

Podgórzanka
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Kaczorów)
Opis: świetne staropolskie jedzenie. Dziczyzna, pierogi, bigos etc - palce lizać! Do tego w miłym nastroju
Zrecenzowano 11 września 2019

Zatrzymaliśmy się tutaj podczas powrotu ze Szklarskiej Poręby. Placek po węgiersku z gulaszem wieprzowym przeciętny, dobre surówki, porcja w sam raz dla jednej osoby. Duży kontrast w porównaniu ze znakomitym plackiem, który mieliśmy okazję zjeść w Szklarskiej. Spróbowaliśmy także grillowanej piersi z kurczaka i tutaj było na plus. Soczysta, smaczna.

Dziękujemy, MatiW90

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecono odwiedzić to miejsce na okoliczność obiadu. Nie zawiodłem się, żurek bardzo smaczny, a i pierogi wyśmienite. Na pewno tu wrócę

Dziękujemy, Tomek7591
Zrecenzowano 24 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie naprawdę bardzo dobre i szybko podane. Obsługa bardzo miła. Fajną sprawą są wyroby własne- chleb i smalec przepyszne.

Dziękujemy, Justyna W
Zrecenzowano 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Długo się zastanawiałem żeby tu się zatrzymać
Przejeżdżam tu często
I zatrzymałem się
Do dzisiaj nie mogę zapomnieć tych smaków dla czego wcześniej jadłem w jakiś słabych miejscach
Polecam to miejsce wszystkim którzy lubią jedzenie mega domowe
Ja już nie wyobrażam sobie żeby się tutaj nie zatrzymać jadąc do Karpacza w którym jest bardzo słabo z dobra kuchnia

Dziękujemy, jakubh2014
Zrecenzowano 17 lipca 2019

Przejeżdżając przez Kaczorów w okresie obiadowym, nie potrafię nie zatrzymać się w karczmie Podgórzanka. Śmiejemy się z żoną, że to już taka nasza mała tradycja kaczorowska (jakichkolwiek skojarzenia są nadinterpretacją). Faktem jest, że w tej karczmie zawsze trzeb się liczyć z kłopotami ze znalezieniem miejsca do jedzenia, oraz oczekiwaniem na posiłek ok. 1/2 godziny od zamówienia. Natomiast później już tylko uczta dla podniebienia, a co ciekawe, kieszeni za bardzo nie drenuje. Tym razem ja zamówiłem golonkę z dzika, a żona placek po węgiersku. Jak placek był palce lizać pod każdym względem, włącznie z ilością, tak dzik jest chyba nieco za chudy na golonkę, jaka znamy z wieprzowiny. Pierwszy raz jadłem tą potrawę i więcej nie tak tego zamienię. Przygotowana i doprawiona była genialnie, ale dla mnie tłuszczyk ma swój niezaprzeczalny urok w golonce. Jeżeli ktoś nie jadł, polecam, ale ja już wracam do golonki z tradycyjnej świni.

Dziękujemy, Zbyszek952

Podgórzanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Jelenia Góra, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Podgórzanka? Podziel się wrażeniami!