“Zatrucie i okropna pizza”
Luka Lu Food & Fun — recenzja

Luka Lu Food & Fun
Nr 9 wśród 14 Restauracje (Ciechanów)

Nie wiem skąd tak wysoka opinia o tym miejscu. Jedliśmy z mężem pizze - 2 różne. Posiłek typu - zz - zjedz zapomnij.

Jedynie obsługa i ogródek sympatyczne, pizza najgorsza jaką kiedykolwiek jedliśmy, sos pomidorowy na pizzy nie miał smaku, ser to samo (raczej nie mozarella), salami i oliwki z najniższej półki. Druga pizza margeritta, szkoda gadać, buła z serem, ale ani sera ani sosu nie było czuć.

Dodatkowo zatrucie i niestrawność u obojga.

Na pewno nie jest to miejsce, gdzie można zjeść znośną pizzę, nie wiem jak inne dania.

Dziękujemy, karolinamJ3222TQ

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Okropna obsługa, mało zainteresowana klientami. Czekaliśmy godzinę na zamowienie i nie potrafili nawet powiedzieć kiedy będzie zrealizowane. Nie usłyszeliśmy słowa „przepraszam”. Nie skosztować dań, wyszliśmy i juz nigdy nie będzie nam dane tego zrobic bo z pewnością nie wrócimy do tego lokalu.

Dziękujemy, 271anak
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Byłam tam na uroczystości rodzinnej. W lokalu jest kilka sal. W przytulnej mieliśmy ustawiony stół zastawiony sałatkami (smacznymi i ciekawymi) oraz napojami. Goście mieli możliwość spróbowania pizz, ogromnych i bardzo bogato ozdobionych dodatkami, niestety trochę chłodnych. Ja miałam pyszne warzywa cieplutkie i dobrze przyprawione, było też danie mięsne i frytki. Dla alergika gofry.
Za drzwiami była sala zabaw, co okazało się praktyczne. Podobał mi się wystrój wnętrz, estetycznie, czysto i z klimatem. Niestety było chłodno, co poskutkowało przeziębieniem. Do renowacji łazienka i polecałabym większą troskę o dodatki np. ręczniki, bo nie było.
Obsługa miła, kontaktowa.
Ogólnie polecam lokal w różnych porach roku, bo w porze ciepłej można też siedzieć na zewnątrz. Duży parking.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, AgnieszkaAWZ
Zrecenzowano 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla rodziców i dzieci, jest tu sala zabaw dla najmłodszych. Pizza pyszna i w atrakcyjnej cenie. Jest tu bardzo wygodny i duży ogródek restauracyny.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mbielik1900
Zrecenzowano 28 stycznia 2018

Naprawdę warto to miejsce odwiedzić, bo jest smacznie. Jedyny mankament to obsługa, kelnerki się tak ruszają, że wstaję od stolika i sama zamawiam przy kasie jedzenie. Naleśniki i te wytrawne i na słodko pyszne, sałatka cezar niezbyt dobra, ale inne sałatki bardzo wyszukane smaki.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 916pseudonim

Luka Lu Food & Fun — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Ciechanów, Mazowieckie

Ciechanów, Mazowieckie
Opinogóra Górna, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Luka Lu Food & Fun? Podziel się wrażeniami!