“Obłędna pizza! ”
Mamma Mia — recenzja

Mamma Mia
Nr 1 wśród 23 Restauracje (Bełchatów)

Nic dodać, nic ująć. Sama kwintesencja tego miejsca zawarta w tytule. Najlepsza pizza w mieście. Idealne smaki, wypieczenie, ciasto i oliwy. 10/10

Dziękujemy, lukaas_w

Zrecenzowano 11 lutego 2019

Jako wielbicielka pizzy nie mogłam ominąć tego lokalu.
Po prostu rewelacja, smak do którego się wraca.
Niestety nie mogę się wypowiedzieć w kwestii innych dań bo ich nie jadłam ale pizza jest tam nieziemska.

Termin wizyty: luty 2019
2  Dziękujemy, aksatr
Zrecenzowano 4 grudnia 2018

Prosty wystrój, czysto. Pizza świeża i smaczna. Obsługa... młoda (czyt. mało doświadczona). Jako bar sprawdza się dobrze...

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Anita-plus
Zrecenzowano 30 lipca 2018

Kto by się spodziewał, że w mieście Bełchatów przyjdzie mi zjeść jedną z najlepszych pizz (a odważnie nazwę się smakoszem pizzy, próbując jej w różnych restauracjach w kraju i na świecie)? Niepozornie umiejscowiony lokal, do którego trafiliśmy dzięki TripAdvisor, okazał się mekką wloskich smaków. Sprawna i miła obsługa, sympatyczne wnętrze, bardzo szybka realizacja zamówienia, no i ta pizza... niebo w gębie! Cienkie chrupiące ciasto, świeże składniki, pycha! Bardzo polecam!!!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, KKate007
Zrecenzowano 14 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wizyta w pizzerii z polecenia. Pizze bardzo dobre na cienkim cieście że świeżymi składnikami. Miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: kwiecień 2018
2  Dziękujemy, arkadiuszo253

Mamma Mia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bełchatów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Mamma Mia? Podziel się wrażeniami!