Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Świetne miejsce na zjazd rodzinny, motocyklowy, imprezę firmową, ale też na spędzenie weekendu z rodziną. Fajny basen, niezłe jedzenie. Dość skromne wyposażenie pokojów (brak lodówki). W lesie, nad sztucznym zbiornikiem, obecność giganta energetycznego nie przeszkadza zupełnie.

Dziękujemy, Waldeco
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Wodnik można określić jako dobra baza wypadowa na tydzień z dziećmi. Warunki jak na 3* to bardzo dobre, jedzenie urozmaicone i bardzo dobre. Jeżeli chodzi o dania z karty to poliki wołowe czy chłodnik lub flaki {bo to zamówiliśmy} było porostu wyśmienite. Sale dla dzieci małych i średnich dzieci. Jedyny mały minus to brak placu zabaw na zewnątrz dla dzieci. Basen raj dla dzieci. Naprawdę polecam.

Dziękujemy, almarzena
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Hotel bardziej przypominał mi ośrodek wypoczynkowy z recepcją niż hotel. Dość surowy wystrój hotelu. Plusem jest przyjemne położenie w lesie nad jeziorem i znaczna ilość terenów zielonych zagospodarowanych w miejsca do spędzenia czasu w plenerze. Sala zabaw dla dzieci, dla starszych - sala ze stołem do tenisa i piłkarzykami. Śniadania podstawowe, bez urozmaiceń, a przy ładnej pogodzie można skorzystać ze stolików zlokalizowanych na zewnątrz z widokiem na jezioro. Hotel szczyci się basenem, niestety jego czasy świetności już dawno minęły. Niewiele ma on wspólnego z basenem hotelowym, raczej należy go traktować jako miejską pływalnię z możliwością wykorzystania przez gości hotelowych. Dojście do basenu krętymi korytarzami. Dojście do szatni wymaga przejścia przez korytarz, w którym w dniu naszego pobytu panował przeraźliwy chłód. Dla tych, którzy lubią pływać z pewnością plusem jest basen pełnowymiarowy. Brak szlafroków w hotelu.

Dziękujemy, peregrineML
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Personel jest bardzo miły. Niestety drobne niedopatrzenia rujnuje ogólne wrażenie. Dzis bar zamknięty 30 min wcześniej. Brak lodówki I nawet lodu. bar zamknięty 30 minut wcześniej jest czymś niedopuszczalnym

Dziękujemy, Relax246851
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel przyjazny dla rodzin z dziecmi i osob wypoczywajacych z pupilami. Dookola zalew, las, mozna sie zrelaksowac. Jedzenie smaczne, duzy wybor. Pokoje choc nie najnowsze, to nie mozna sie do niczego przyczepic, czysto i schludnie. Zdecydowanie polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Gussia