“Obiad”
Bistro Makaron i Kawa — recenzja

Bistro Makaron i Kawa
Nr 6 wśród 23 Restauracje (Bełchatów)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Zawsze, swiezo, mega smacznie i w milej atmosferze. Bistro prowadzone z pasja, poniewaz w zaden inny sposob dania nie mialyby tej magicznej nutki, ktora nadaje harakteru i nirsamowitego smaku. Czarne tagiatele to moj faworyt:)

Dziękujemy, Piotr L

Zrecenzowano 16 lipca 2019

Wiele razy już tam jadałem i za każdym razem wszystko pyszne. Lokal jak najbardziej polecam. Obsługa miła +

Dziękujemy, wonkybusiness
Zrecenzowano 15 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Po bardzo dobrych opiniach skusiłam się na wizytę w tym Bistro,i tak:
W lokalu w środku za gorąco, żeby wysiedzieć w upalny dzień,a na zewnątrz za głośna muzyka z głośników i niezbyt czyste stoliki wraz z leżącymi na nich kartami menu.
Podany makaron...niczym nie wyróżnił się od makaronu podawanego w innych miejscowych lokalach, więc niestety ode mnie ocena średnia.
Uważam,że ceny napojów powinny ulec zmniejszeniu i koniecznie niewygodne karty menu powinny zostać zmienione.

Dziękujemy, Urlopowiczka121
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Słyszeliśmy, że jest dobrze. Ale, że aż tak? Byliśmy na prawdę zaskoczeni:)
Lekko ukryte miejsce - jako, że była to pierwsza nasza wizyta w Bełchatowie na początku nie mogliśmy znaleźć wejścia na podwórko - pomogło zdjęcie z fb.
Miejsce lekko niepozorne. Menu jak z wykwintnej knajpy, chodź znajdziemy również coś bardziej klasycznego. Dobra obsługa, sposób podania dań fantastyczny! I na prawdę duże porcje! Starter może być pełno wartościowym lunch`em.
Do tego przystępne ceny.
Smaki musicie poznać sami, bo na prawdę warto:)
Gratulację za pomysł i powodzenia w utrzymywaniu wysokiego poziomu!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Michał K
Zrecenzowano 12 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce odwiedzone kilka razy. Jedzenie smaczne zarówno makarony jak i sałatki. Dla osób lubiących słodko-słone połączenie smaków chałka na ciepło będzie rewelacyjnym wyborem.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 812martynaw

Bistro Makaron i Kawa — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bełchatów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Bistro Makaron i Kawa? Podziel się wrażeniami!