“Bardzo przyjemne miejsce ”
Posterunek 77 — recenzja

Posterunek 77
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Nieborów)
Zrecenzowano 15 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Jestem oczarnowana tym miejscem, dobra herbata, pyszne ciasta. Sporo dan z gęsiny. Na pewno tam wrócimy!

Dziękujemy, Asia P

Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bylismy na obiedzie w środku tygodnia. Fajny klimat , wszędzie pamiątki z czasów PRLu . Ceny umiarkowane .
zupa borowikowa pyszna. Pierogi z gesiną mistrzostwo. Polecam

Dziękujemy, Arek S
Zrecenzowano 2 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

W restauracji byłam kilkukrotnie i z czystym sumieniem mogę ją polecić! Specjalnością lokalu są dania z gęsiny- przepyszne i ogromne pierogi, udo z gęsi, fantastyczny tatar z gęsiny. Dodatkowo klimatyczny wystrój z lat 80.tych - PRL w czystej postaci!☺️ Miła i fachowa obsługa jest kolejnym atutem. W sezonie dodatkową atrakcją jest możliwość zwiedzania muzeum zabytkowych samochodów.
Miejsce jest przyjazne rodzinom z dziećmi.
Polecam Posterunek 77, ja na pewno wrócę tam jeszcze nie raz!

Dziękujemy, an_dud
Zrecenzowano 30 września 2017 z urządzeń przenośnych

W restauracji byliśmy kilkukrotnie. Za każdym razem jedzenie tak samo pyszne. W szczególności kurczak/ roladka w sosie z suszonych pomidorów i rosół z gęsiny oraz pierogi :)
Polecam z całego serca :)

Dziękujemy, MarysiaWojda
Zrecenzowano 20 września 2017

Bardzo dobre jedzenie, ale największe wrażenie zrobiła na mnie wystawiona do zwiedzania kolekcja zabytkowych pojazdów. Bardzo fajne miejsce na spędzenie czasu z rodzinką lub w gronie znajomych.

Dziękujemy, Emil G

Posterunek 77 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nieborów, Łódzkie

Skierniewice, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Posterunek 77? Podziel się wrażeniami!