“Kompletny brak profesjonalizmu”

Oberża pod Złotym Prosiakiem
Nr 1 wśród 6 Restauracje (Nieborów)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Zapraszamy do położonej z dala od ulicznego zgiełku na skraju puszczy Bolimowskiej naszej drewnianej oberży, zaaranżowanej w sposób dający poczucie ciepła. Wnętrza to zaciszny nastrój starej wiejskiej gospody i doskonałe miejsce na rodzinny obiad, przyjęcia i wieczory biesiadne. W chłodne dni rozpalony kominek zapewnia wspaniałą atmosferę i przyjazny klimat. Nasza kuchnia serwuje domowe posiłki i dania regionalne. Organizujemy: imprezy okolicznościowe, komunie, przyjęcia weselne do 100 osób, kameralne spotkania towarzyskie, rodzinne i firmowe.
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przybyliśmy w 7 osób na służbowy obiad. Bez rezerwacji, co wcześniej telefonicznie doradziła obsługa. Ku naszemu rozczarowaniu nie było dostępnego stolika dla 7 osób na dworze. Wewnątrz udało się nas usadzić w nieobsługiwanej sali, co zostało podkreślone wielokrotnie. Znajdował się tam też duży, nakryty stół, który pomimo rezerwacji na 17 (my przyszliśmy przed 13) i naszych zapewnień, że po zjedzeniu posiłku opuszczamy lokal nie został nam udostępniony. Na domiar złego, w owej sali klimatyzacja nie działała ...
Jedzenie przyzwoite. Chociaż znów obsługa pozostawia wiele do życzenia: przy zamówieniu półmiska wędlin poprosiliśmy o dodatki w postaci musztardy, chrzanu, pomidora - czegokolwiek. Musztarda i chrzan były niedostępne, za to jeden (!) pomidorek koktajlowy znalazł się na talerzu. Żenująca sytuacja.
Porcje pokaźne, jedzenie smaczne, okolica piękna. Jedynie obsługa, która tworzy atmosferę miejsca - zawodzi.

Dziękujemy, AgataRaMa

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Obiad ze znajomymi, w tym jeden z zagranicy. Generalnie byliśmy zadowoleni, choć pierogi, w mojej ocenie, były zbyt mączne - miałem problem z dokończeniem porcji...
Ładne otoczenie, obsługa bez zarzutu.

Dziękujemy, krzysztofsdb
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wraz ze znajomymi powracamy do tego miejsca na pyszne jedzenie. Bardzo przyjemnie się tu spędza czas. Zdarza się długo czas oczekiwania na stolik.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, S9868VTannab
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pare lat temu była to super knajpa.

Wystrój i urok miejsca - bez dwóch zdań super, ale jeżeli o jedzenie chodzi to nie warto tracić czasu.
Właściciele chyba zapomnieli o co chodzi..

Na przestrzeni paru ostatnich lat byłem kilkanaście razy w prosiaku, za każdym razem utwierdzając się w przekonaniu że to już nie to samo miejsce co kiedyś.
Nie da się zatuszować zmiany kucharza ani paru podtruć po zupie.
Już wystarczająca ilość razy dawałem tej knajpie szanse, już więcej nie będę.
Odradzam, jeżeli ktoś nie był warto zajrzeć ale nie jeść na pewno zup a jeżeli coś przychodzi nie tak jak powinno to zwracać.

Szkoda, bo jedzenie BYŁO kiedyś przepyszne a i ceny niskie.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, p1-pl
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam Oberżę pod Złotym Prosiakiem jako klimatyczne, ciekawe miejsce na smaczny, obfity i swojski obiad w korzystnych cenach. Pomimo wielu gości obsługa sprawnie zajmuje się przyjmowaniem i wydawaniem zamówień, a potrawy są dość szybko podawane.

Smaczny chłodnik (latem) oraz mięciutkie bitki wołowe w sosie grzybowym, a do tego pyszne ziemniaki opiekane i świeże surówki. Pozostali członkowie rodziny jedli kotlet schabowy i filet z kurczaka i również sobie chwalili. Na obiad najlepiej przyjść że sporym apetytem, bo dania są dość duże.

Bardzo dobre wspomnienia i z chęcią wrócę! Polecam! :)

Dziękujemy, Karola1220

Oberża pod Złotym Prosiakiem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skierniewice, Łódzkie

Skierniewice, Łódzkie

Nieborów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Oberża pod Złotym Prosiakiem? Podziel się wrażeniami!