“Bardzo przyjemny hotel”
Dworek Biała Dama — recenzja

Dworek Biała Dama
Nr 4 wśród 6 Restauracje (Nieborów)

Sympatyczny i przytulny hotelik vis-a-vis Pałacu w Nieborowie. Zawiera dużą salę jadalną nadającą się także na rożne imprezy.

Dziękujemy, MaciejFK

Zrecenzowano 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W przypadku takich miejsc zawsze mam problem. Potrawy smaczne, miejsce klimatyczne, obsługa miła ale czy należy dać ocenę Doskonała? Ostatecznie stwierdzam, że tak, gdyż w ten sposób mogę zasugerować wybór miejsca, które warto odwiedzić. Znajdą się z pewnością osoby, które nie docenią w pełni tego typu lokalizacji a szkoda bo ocena cztery „kropki” nierzadko krzywdzi takie restauracyjki.

Dziękujemy, Y5592FKsebastiank
Zrecenzowano 22 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce jest tuż obok wejścia do Ogrodów Pałacowych. Obsługa bardzo sympatyczna i profesjonalna, na jedzenie nie musieliśmy długo czekać. Placki po zbójnicku były bardzo dobre, najlepszy był gulasz, same placki trochę za bardzo "omletowe", ale wciąż dobre. Ceny bardzo dobre. Polecam!

Dziękujemy, pyrek007
Zrecenzowano 20 czerwca 2019

W restauracji byliśmy kilka razy indywidualnie, jedzenie zawsze smaczne.
Osobiście uważamy jednak że jedzenie jest jeszcze lepsze na imprezach
organizowanych w restauracji na dużej sali. Byliśmy tam na dwóch weselach w 2017
i 2018r. i chętnie byśmy się wybrali na trzecie.

Dziękujemy, 929tomaszm
Zrecenzowano 2 maja 2019

Po spacerze w Nieborowie chcieliśmy coś zjeść i znalazło się wolne miejsce w Dworku. Obsługa miła, jedzenie też niczego sobie. Cena umiarkowana. Do tego ciepło słońca. Same plusy, więc mogę polecić.

Dziękujemy, Marek_Zawadzki

Dworek Biała Dama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nieborów, Łódzkie

Nieborów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Dworek Biała Dama? Podziel się wrażeniami!