“Dobre jedzenie”
Dworek Biała Dama — recenzja

Dworek Biała Dama
Nr 4 wśród 7 Restauracje (Nieborów)
Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, krótkie menu, są ryby, potrawy jarskie i spory wybór mięs, w tym kaczka, gęś, dziczyzna, pyszne knedle, pomocna i miła obsługa

1  Dziękujemy, Agnieszka R

Zrecenzowano 7 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia. Nie wszystko udało nam się spróbować ale prosił i barszcz biały - palce lizać oraz schab z kurkami -polecam. Na deser nie starczyło miejsca ale wrócimy tam Miłe młode kelnerki które dodają blasku temu miejscu.

Dziękujemy, Wiesław S
Zrecenzowano 15 lipca 2017

Sobota w Nieborowie - wyczerpujący dzień po zwiedzaniu Arkadii i Kompleksu pałacowego w Nieborowie: człowiek zgłodniał i szukał w najbliższej okolicy sympatycznego miejsca aby coś zjeść. Biała Dama wydawała się blisko i na temat! Ale tu niespodzianka: WESELE, którego przygotowanie pochłonęło całkowicie uwagę obsługi, głód już dobrze zajrzał do oczu więc poszliśmy po prośbie do sympatycznych dziewczyn. Te okazały się wyrozumiałe i zaproponowały biały barszcz z jajkiem i szynką zjedzony pod parasolami na zewnątrz. I to było to: Biała Dama i biały barszcz okazały się na poziomie. Barszczyk smakował wyśmienicie, jakością i ilością nas zachwycił, zaspokoił głód i zaowocował ciepłymi uczuciami do tego miejsca, a my wiedzieliśmy, że jest to wszystko zasługą Białej Damy, która towarzyszyła nam krok w krok od Arkadii, po Nieborów, aż do tego miłego miejsca nazwanego JEJ imieniem.

Dziękujemy, 639el_bietan
Zrecenzowano 28 czerwca 2017

Wraz z żoną i przyjaciółmi po zwiedzaniu pałacu w Nieborowie poszliśmy na obiad do Białej Damy.
Jedzenie jest smaczne. Jednak dania należy zamawiać "na barze", również płatność przyjmowana jest przy kasie. Dlatego tez ocenia średnia, przy takim poziomie cen wymaga się lepszej obsługi

Dziękujemy, Marek S
Zrecenzowano 25 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Wzięliśmy zupy i pierogi, ocena maksymalna ponieważ były to jedne z lepszych zup jakich w życiu jadłem i pierogi to samo. Za jedzenie maks.

Dziękujemy, Dominik F

Dworek Biała Dama — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nieborów, Łódzkie
Nieborów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Dworek Biała Dama? Podziel się wrażeniami!