“Pysznie! ”
Karczma U Jędrka — recenzja

Karczma U Jędrka
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Włodawa)
Zrecenzowano 20 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Skuszeni opiniami na trip advisor skusiliśmy sie na obiad w karczmie i na prawdę nie żałujemy :) ceny bardzo przystępne, dania robione na świeżo, a placki z gulaszem rewelacyjne.... palce lizać ;)

Dziękujemy, Anna_Malik92

Zrecenzowano 31 lipca 2018

Po długim szukaniu noclegu w Okunince, znaleźliśmy go w Karczmie. Pokój z wygodnymi łóżkami i czystą pościelą. Mała łazienka bez wieszaków na ręczniki. Najbardziej przeszkadzały samochody jadące pod oknami. Przemili, swojscy gospodarze. Jedzenie smaczne, zwłaszcza chłodnik po włodawsku.

Dziękujemy, bemdp
Zrecenzowano 2 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne i przemiły Pan właściciel. Polecam placki ziemniaczane z gulaszem, myyy palce lizać. Lokal czysty i z klimatem.
Napewno wrócimy.

Dziękujemy, Izabela R
Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Trzeba przyznać że jedzenie jest bardzo smaczne, ładnie podane. Właściciel zabawia opowieściami o rodzinie i wojnie. Śmiało można polecić po wycieczce nad Bug

Dziękujemy, Marcin T
Zrecenzowano 18 czerwca 2018

W niedzielne przedpołudnie "wpadliśmy" na posiłek do Karczmy u Jędrka. Uśmiechnięty Gospodarz przywitał nas miło i zaproponował przeglądnięcie menu. Wybór padł na żeberka z kapustą - ludziska ja tak dobrych żeberek to już od bardzo dawna nie jadłem. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy ta Karczmę i wtedy spróbujemy goloneczkę i inne dania.

Dziękujemy, SlawomiriDanusia

Karczma U Jędrka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włodawa, Województwo Lubelskie
Urszulin, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Jędrka? Podziel się wrażeniami!