Włodawa

Hotel nie zasługuje na 3 gwiazdki. Cena za pokój 240zł pod koniec sezonu nieadekwatna do warunków panujących w hotelu dodatkowo pobierana opłata za parking to porażka. W łazience pleśń, pokój z widokiem z tarasu na zewnętrzną toalete nie nastraja do wypoczynku. ( stolik na tarasie i krzesła stare wymagają wymiany tak jak to zrobiono na pozostałych balkonach) Przez 3 doby pokój nie został ani razu sprzątnięty. Śniadania bardzo ubogie brak podstawowych produktów np jogurtów, jeden rodzaj płatków. Sok jeśli był dolewany to tylko tak aby było coś na dnie. Bardzo mały wybór wędlin i serów. Śniadania do godz 10 a już parę minut po 9 na stole prawie nic nie było. Kelner doniósł kilka plasterków wędliny i sera na małym talerzyku co można by policzyć na palcach u jednej ręki (bardzo szybko się rozeszły) Jedna z klientek prosiła kelnera o cytryne do cherbaty ponieważ też nie było jej na stole. W holu stare popękane podziurawione skórzane sofy robią słabe wrażenie. Hotel być może kiedyś był super teraz wymaga wiele do życzenia. Trzy gwiazdki to stanowczo za dużo.Byłby Ok jeśli ceny byłyby niższe. Hotel z dużym potencjałem tylko ktoś z właścicieli musi się ''obudzić''

Dziękujemy, pnjnmmn
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

TRZY GWIAZDKI TEGO OBIEKTU TO RACZEJ KPINA !!!

Na korytarzu hotelowym od rana (10:00) do wieczora (19:00) leżą worki ze śmieciami i brudna pościel. Po paru godzinach zapach jest nie do zniesienia a goście mają zapewnioną "ścieżkę zdrowia" omijając i przeskakując zalegające na podłodze rzeczy. Personel na zwróconą uwagę odpowiada żeby się nie awanturować bo przecież nic takiego się nie stało i "zaraz"!!! będzie to sprzątnięte.

Zgodnie z informacją w pokoju : podniesienie słuchawki telefonu łączy z recepcją - a telefonu w pokoju brak ! I druga dobra wiadomość : sprzątanie pokoju codziennie lub na życzenie - mój pobyt trwał 2-doby a nawet śmieci z pokoju nie były wyniesione.

Zdecydowanie za mało jest obsługi skoro sprzątaczki przerywają pracę i idą do prac w restauracji i innych. Poza tym personel jest mało przyjazny dla gości a nawet nimi zniecierpliwiony.

Większość pokoi zamiast na piękne jezioro, dla którego większość tu przyjeżdża, zapewnia widok na parking i ulicę - porażka!

Restauracja nawet w sezonie letnim pracuje tylko do godziny 20:00.

Malutkie okna w sali jadalnej zamiast widoku na jezioro dają wieczny półmrok i przygnębiającą atmosferę.
Stoły połączone ze sobą w rzędy sprawiają, że miejsc przy nich jest mniej i część schodzących na śniadanie staje bezradnie z jedzeniem w ręku nie mając gdzie zjeść.
Jeden mało wydajny ekspres do kawy w czasie śniadania zapewnia niekończącą się kolejkę... !

W sumie to wszystko sprawia, że jest to : DOŚĆ PRZECIĘTNY OBIEKT O NIEWYKORZYSTANYM POTENCJALE !!!

Dziękujemy, paszpak
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Miejsce nie do polecenia. Pracownik hotelu Pani Katarzyna to całkowicie niekompetentna osoba która problem wynikły podczas pobytu postanowiła rozwiązać poprzez potraktowanie klienta jako kogoś kto chciał ją oszukać – sytuacja była jednak inna.
Otóż teściowie zarezerwowali rok temu przyjazd do hotelu na kilka dni. Tuż przed przyjazdem dowiedzieli się że ktoś z rodziny umarł i będzie pogrzeb za tydzień.
Ponieważ do wyjazdu pozostało jeszcze dwa lub trzy dni poinformowali telefonicznie Panią że będą musieli skrócić pobyt i zgodnie z zasadami rezygnacji 2 dni przed wyjazdem chcieliby dostać zwrot kwoty na niewykorzystane dni. Pani powiedziała że lepiej będzie gdy da im voucher do wykorzystania w ciągu roku.
Zanim wyjechaliśmy w tym roku do Hotelu Rusałka żeby wykorzystać voucher żona informowała telefonicznie że ma voucher z poprzedniego roku. Telefonicznie otrzymała informację że jeden dzień będzie płatny a drugi będzie z voucher bezpłatny.
Gdy przyjechaliśmy okazało się ze Pani Katarzyna wszystkiego się wyparła i tak próbowała przekręcić fakty że to niby my chcemy oszukać hotel bo nam się nic nie należy.
Po długiej kłótni poprosiłem o rozmowę z managerem a ona powiedziała że nie ma takiej możliwości bo Pan Piotr właściciel ma ważniejsze sprawy niż zajmowanie się nami a ona nie ma nic do powiedzenia bo jest tu tylko pracownikiem.
Poprosiłem więc o przedstawienie jakichś zasad z opisem ważności tych voucherów.
Pani Katarzyna odparła że to są ich wewnętrze zasady.
Reasumując Hotel Rusałka ma klienta gdzieś kierując się zasadą że klient jest mało ważny.

Dziękujemy, karol5551
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Łazienki wołają o pomstę do nieba. Widać na zdjęciach poniżej. Krzywe ściany na poddaszu, nie działające wi fi. Byliśmy z dzieckiem które dostało połamaną dostawke. Płatny parking hotelowy 10 zł za dobę to lekka przesada. Zdecydowanie nie polecam

Dziękujemy, Natalia K
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Nie polecam nikomu tego hotelu.

Hotel nie zasługuje na trzy gwiazdki, obsługa fatalna (jedna piani sprzątająca na cały hotel) ręczniki wymieniono mi raz i to na moje wyraźne żądanie, pościeli w ciągu tygodnia pobytu nie zmieniono, pokój odkurzono dwa razy, itd.

Jakość świadczonej usługi mierna - przykład ekspres do kawy m-ki JURA kawa w ekspresie to INTERMEZZO czerwona.

Ceny w restauracji wyrywające z butów w porównaniu do serwowanego dania, wybór mizerny, osób korzystających z hotelowej restauracji praktycznie brak (dwie na dzień - jak się znajdą)

Na stronie hotelu oferty pracy na wszystkie stanowiska - o czymś to świadczy,

STANOWCZO NIE POLECAM

Wskazówka dotycząca pokoi: Duże pokoje to apartamenty i dla niepełnosprawnych pozostałe to klitki
Dziękujemy, NowyJak