“Porazka”
Atmosfera caffe — recenzja

Atmosfera caffe
Zamów online
Nr 1 wśród 5 Restauracje (Włodawa)
Zrecenzowano 1 września 2019

Nie polecam. O jedzeniu się nie wypowiem bo zostaliśmy wyproszeni. Tylko 4stoliki były zajęte a obsługa stwierdziła że nas nie przyjmie bo ma za dużo zamówien. To po co im 2sale? Specjalnie tam pojechaliśmy.

Dziękujemy, Mavlena

Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemne miejsce, smaczne dania. Wejscie po schodkach na piętro, w środku miłe zaskoczenie. Lokal wygląda dobrze, obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo smaczne, widać że się starają aby jedzenie wyglądało i smakowało. Polecam

Dziękujemy, 267marcy_z
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpka na pietrze , wejście takie sobie lecz kuchnia wynagradza wszystko ,miła obsługa i klimat
Polecam żeberka palce lizać ,sałatka z serem własnego wyrobu PYCHA

Dziękujemy, 312bertils
Zrecenzowano 23 czerwca 2019

Jedzenie bardzo dobre, jedliśmy już kiedyś pizze i była naprawdę bardzo dobra, a do tego duża :)
Ostatnio jedliśmy Burgery i również polecamy, solidna porcja i bardzo smaczne..

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, bylemtowiem
Zrecenzowano 11 czerwca 2019

Przepyszne jedzenie, bardzo fajnie podane dania w niecodziennej formie, obsługa bardzo sympatyczna i co najważniejsze profesjonalna. Wystrój lokalu współgra z "atmosferą" całej restauracji
Polecam wszystkim

Dziękujemy, Grażyna W

Atmosfera caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włodawa, Województwo Lubelskie

Okuninka, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Atmosfera caffe? Podziel się wrażeniami!