“Polecamy ”
Atmosfera caffe — recenzja

Atmosfera caffe
Nr 2 wśród 4 Restauracje (Włodawa)

Pyszne jedzonko i super właściciele..... Wszystko co zamówione świeże i godne polecenia. Szef kuchni ma talent

Dziękujemy, PUH AB B

Zrecenzowano 10 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie...a żeberka i burgery wyśmienite. .... obsługa bardzo sympatyczna. ....POLECAMY! !!!!

Dziękujemy, JoannaS2456
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Druga nasza wizyta w Atmosfera Caffe ( przy okazji wakacji).
Obsługa bardzo dobra, zamówienia dla 15 osób i wszystko zostało idealnie podane bez pomyłek. Dania wyśmienite, szczególnie godne polecenia jest tagliatelle. Pizza też rewelacja.
Zdecydowanie POLECAM!!

Dziękujemy, Jakub R
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Zdarza się wam czasem, że w niedużych miastach nie ma gdzie zjeść czegoś ciekawego bo do około kebaby i mleczne bary wątpliwej jakości? We Włodawie ten problem nie powinien was spotkać, ponieważ jest Atmosfera. Smaczne jedzenie, duże porcje i ciekawe wnętrze. Tak w trzech krokach mogę opisać to miejsce. Nie jest to może restauracja z kelnerami pod muchą, ale jest godne uwagi i odwiedzenia. Pyszne żeberka, burger z oryginalnym sosem na pięć z plusem! Sympatyczna obsługa. Jedyny minus z słabe oznakowanie wejścia. Polecam!

1  Dziękujemy, Mateusz F
Zrecenzowano 17 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Doskonałe jedzenie, wszystko świeże, smaczne i ładnie podane. Super obsługa, bardzo miła, fajne podejście do dzieci.
W 100% POLECAM!

1  Dziękujemy, Jakub R

Atmosfera caffe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Włodawa, Województwo Lubelskie

Okuninka, Województwo Lubelskie

Byłeś(-aś) w Atmosfera caffe? Podziel się wrażeniami!