Reszel
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2018

Na przełomie lipca i sierpnia spędziliśmy ponad tydzień w Dworze Barocco. Wróciliśmy do domu wypoczęci i z mocnym postanowieniem, że nie był to nasz ostatni pobyt w tym miejscu. Nasz córeczka (9 lat) do tej pory wszystkim opowiada, że to były to najwspanialsze wakacje w jej życiu :) Powodów naszego zachwytu było bardzo wiele: bardzo przyjaźnie nastawieni i otwarci gospodarze, domowa wręcz atmosfera, czyste, wygodne pokoje o niestandardowym (barocco!) wystroju, smaczne, domowe jedzenie, piękny, zielony ogród z leżakami, hamakami, ławeczkami, huśtawkami (dla każdego coś miłego), sporych rozmiarów basen dla dzieci i plac zabaw. Do tego cała gromada przyjaźnie nastawionych psów, kotów i wszelkiego drobiu :) Poznaliśmy tam bardzo ciekawych ludzi nie tylko z Polski, przy stole w kuchni odbyło się wiele interesujących rozmów. Nalewka gospodarza - wyśmienita :) Gorąco polecamy na wakacje rodzinne i nie tylko.

Dziękujemy, Katarzyna R
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Cudowne miejsce dla osób szukających spokoju i ucieczki od gwaru miasta. Mili właściciele tworzący domową atmosferę. Pokoje o wysokim standardzie pełne obrazów i różnych dodatków budujących niepowtarzalny klimat tego miejsca (apartament posiada kominek). Do dyspozycji gości są rowery, sauna (opalana drewnem), bania siłownia oraz ogród pełen zakątków, w których można się zaszyć z książką. W okolicy jest też dużo tras spacerowych i rowerowych.
Obowiązkowy punkt programu przy zwiedzaniu Warmii i Mazur.

Dziękujemy, M_J_z_Lodzi
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Gospodarz zadzwonil dzień przed datą zarezerwowanego pokoju (przez bookingu.com) i próbował nam wmówić że cena którą pokazywał booking jest jedynie za jedną osobę w pokoju dwuosobowym gdzie rezerwacja na bookingu ewidentnie mówiła o cenie za pokój za dwie osoby. Proponował zmianę rezerwacji na ekskluzywny apartament za dodatkową opłatą 100 zl. Niestety naraził nas na dodatkowe koszty i dodatkowe 30 km podrozy na rowerze do najbliższego innego noclegu jaki znaleźliśmy. Nie polecam bo lokal nie jest wiarygodny! Możecie dostać telefon o zmianie warunków rezerwacji na dzień przed !

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Marta W
Zrecenzowano: 19 lipca 2018

Zielono, zielono oraz cała masa innych barw. Wokół dworu mieści się wielki ogród z iglakami, drzewami, świeżo zieloną trawą oraz z niesamowitym sadem, który pierwsze plony daje już w czerwcu i nie przestaje aż do zimy, świeże owoce, które można kosztować praktycznie przez cały sezon. Po ogrodzie biega banda przyjaznych zwierzaków, przyjacielska sfora psów, która pilnuje porządku i wita każdego gościa odwiedzającego obiekt. Stado kur ozdobnych, dla których znoszenie jaj (sto razy lepszych niż sklepowe) jest tylko dodatkowym zajęciem, a swoim wyglądem całkowicie zmieniają sposób patrzenia na te stworzenia.

Same pokoje i apartamenty istny barok, pełen przepych. Ogrom barw, obrazów, dekoracji, luster i wszystkiego co potrzebne do stworzenia takiego klimatu. Rzeczy codziennego użytku jak żyrandole, krzesła, krany itd. dopasowane do całości w każdym detalu.

Na koniec najważniejsza i najtrudniejsza rzecz do osiągnięcia - co się z resztą udało - atmosfera na miejscu. Wieczorami życie kwitnie w zielonym domu, miejscu gdzie można dobrze zjeść, spróbować swojskich przysmaków i co najważniejsze spędzić przyjemnie czas z gospodarzami i innymi gośćmi. Spotkałem tu różne osoby, z Polski, z Europy, z reszty świata jak Australia, Japonia, Gruzja, Syberia. Spotkałem ludzi, którzy dużo podróżowali i dużo widzieli. Wymiana naszych doświadczeń - bezcenna.

Wskazówka dotycząca pokoi: Apartamenty duże, przestronne. Pokoje idealne dla par.
Dziękujemy, Bart e
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Najpiękniejsze miejsce na odpoczynek z naturą w tle. Witają nas jak zawsze uśmiechnięci Właściciele Dorota i Marek wraz ze wszystkimi psami i kotami dla których przyjeżdzają tu nasze dzieci. Pyszna kuchnia oparta o własne produkty i najlepsza pod słońcem cytrynówka/miodówka. Wystarczy poprosić a na kolację jest przygotowana świeżutka sielawa. Na pewno wrócimy tu w sierpniu aby dobrze nastroić się przed powrotem dzieci do szkoły.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, Tomasz R