Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Krótki wypad na dwa noclegi, celem zwiedzenia Bornego. Lubię czystość, porządek, kulturalną i fachową obsługę, spokój i ciszę. Wszystko to i jeszcze więcej (piękna okolica, zapach sosnowego lasu wieczorem, panorama jeziora ze "statku" czyli tarasu restauracji w formie łodzi, dużo uśmiechu i życzliwości ze strony właścicieli i personelu) znalazłem w Marinie:-) Nie zawiodłem się na niczym. Cena dla singla 170 PLN ze śniadaniem uważam, że adekwatna do jakości, poziomu usług i tego wszystkiego o czym powyżej. Jedzonko super! Długo zapamiętam pyszne żeberka w sosie anyżowym, czy polędwiczki w sosie borowikowym, mniam! Szczerze polecam to miejsce każdemu!

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepiej 1. piętro z widokiem na jezioro
Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, wojciech157
Zrecenzowano: 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z chłopakiem na obiedzie niedzielnym.Piekne miejsce ,jeżeli chodzi o widoki. A co do obiadu to mam mieszane uczucia sałatka grecka rewelacja ,ładnie podane ,świeże warzywa .Natomiast do dania mojego chłopaka to mam ale.... schab 150 gram za 20 zł to lekka przesada do tego osobno trzeba było zakupić dodatki typu ziemniaki plus surówka . Danie za 30 zł a szału z mięsa nie było.Ogolna ocena trzy.

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Wioletta33
Zrecenzowano: 4 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam wczasy w Marina w Bornem Sulinowie. Osrodek pieknie polozony: las, jezioro Pile, hotel super czysty, w cenie przepyszne sniadanie w formie bufetu. Obiady i dania z karty przepyszne. Obsluga przesympatyczna. Desery, ciasta, pierogi, salatka z kurczakiem grillowanym, karkowka, policzki wolowe, zupy. Jedzenie ogolnie jest bajeczne. Wlasciciele cudowni bardzo interesuja sie Goscmi. Polecam parom, rodzinom z dziecmi, hotel przyjazny psiakom. Piekny statek, ktory sluzy jako taras gdzie mozna usiasc zjesc cos pysznego i miec wodok na jezioro.

Termin pobytu: maj 2018
2  Dziękujemy, Damessa
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2017

Na nasze szczęście wszystkie polecane knajpy na TA były w momencie naszego pobytu w okolicy... zamknięte, dlatego wstąpiliśmy do Mariny, która na pierwszy rzut oka wygląda dość... drogo i nieprzystępnie. Nic bardziej mylnego - miła obsługa od progu wita uśmiechem i zaprasza do środka (my akurat wybraliśmy miejsca na imponującym tarasie o kształcie żaglowca - widok na jezioro wygrywa nawet z widokiem na Niagara Falls!!!). Na napoje i jedzonko trzeba było chwilkę poczekać, ale jak mówią stare, dobre kuchary: na dobre jedzenie należy poczekać! o Mamo! Schabowy z kością? to się niestety często w Polsce nie zdarza! A smak? jak u Babci (jakby smażone na smalcu - mniam!). Porcja gigant, bardzo słuszna za tę (nietanią) cenę! Towarzysza porcja polędwiczek w sosie borowikowym wyglądała imponująco, a jeszcze do dziś wspomina jakie to było smaczne!! Po takim obiedzie miałam mnóstwo sił na dalszą rowerową drogę!
Jak jesteście w okolicy - nie zapomnijcie tam wstąpić!!!!

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, szczygielmon
Zrecenzowano: 7 grudnia 2016

Pokoje niewielkie aczkolwiek przytulne i czyste. Śniadania bardzo smaczne. Miejsce służące regeneracji na świeżym powietrzu. Budynek zadbany i doskonale osadzony w terenie. Jezioro, las - ciche i atrakcyjne miejsce. Polecam na weekend.

Termin pobytu: maj 2016
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi