Uroczy klimatyczny rynek.

Duży rynek z klimatem sennego miasteczka. Ja lubię takie klimaty. Polecam amatorom takich klimatów... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019
justyna z
Naprawdę polecam

Zrecenzowano: 25 lipca 2019
Agnieszka S
Oświęcim, Polska

Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Duży rynek z klimatem sennego miasteczka. Ja lubię takie klimaty. Polecam amatorom takich klimatów. Ładna okolica .

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, justyna z
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Kocie łby, stare domki, drewniane drzwi z detalami...tu czas się poniekąd zatrzymał.Takich miejsc coraz mniej.Pyszne lody różane z lokalnej cukierni !

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Bruk na rynku to faktycznie atrakcja, choć po ostatnim remoncie to już nie to co dawniej wszystko zepsuł parking którego wcześniej nie było niedaleko rynku jest bazar z zabytkowymi kramami jest tu sporo drzew i sporo sklepów i restauracji

Dziękujemy, turcja
Zrecenzowano: 14 lipca 2019

To miasteczko winno być na szlaku odwiedzanym w kierunku Piwnicznej,Szczawnicy czy Zakopanego.Ok 120 km z Krakowa,a dalej po drodze Piwniczna,Muszyna,Łącko,Szczawnica, a nawet Zakopane w odległości ok. 80 km.Rynek,który nie tak dawno był często miejscem targów,na których można było kupić wszystko.Uprząż do konia,owoce,stare ciuszki,domowe rupiecie,narzędzia miejscowego rękodzieła,znane w okolicy wyroby garncarskie.Czegóż tu nie można było znaleźć ??Kocie łby z pieczołowitością gospodarzy są utrzymywane,wokół rynku znajdują się liczne sklepiki,restauracja,bary,sklepy spożywcze,muzeum niedaleko kościół farny,blisko klasztor Klarysek.Zatrzymują się często autokary z sanatoryjnymi uczestnikami,liczne wycieczki szkolne i pojedynczy turyści.Miasteczko,które robi wrażenie wręcz skansenu,bo za wszelką cenę usiłuje się zachować niską zabudowę,starą architekturę,atmosferę minionych lat.Codziennie można kupić latem warzywa z prywatnych ogródków,świeże pieczywo w sklepikach,znane lody.Fotogeniczne miejsca i naprawdę warto tutaj się zatrzymać jak często robi wrażenie czas,że się zatrzymał.W odległości kilkunastu kilometrów Nowy Sącz,ale polecam jazdę w kierunkuj Rytra,Piwnicznej,Wierchomli,Żegiestowa,Muszyny,by wjechać w nasz znany kurort,Krynicę. Polecam,by bez pośpiechu,z podziwianiem okolicznych górek,wijącą się drogą odwiedzać kolejne miasteczka.

Dziękujemy, 39mareko
Zrecenzowano: 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce to cofa nas do minionych wieków, do życia w małym, sennym galicyjskim miasteczku. Na szczególną uwagę zasługuje bruk..

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, 926mathiasz