“Do bani”
Marysienka — recenzja

Marysienka
Nr 5 wśród 7 Restauracje (Stary Sącz)
Zrecenzowano 5 września 2019

A wiec..po tzw . kolei... oryginalne :) wejście, w środku jak w cepelii - kwestia gustu, łatwo znaleźliśmy miejsce. Szybko zebrane zamówienie, szybko podane napoje i..... do restauracji przychodzi sie też po to aby wspólnie zjeść, a tutaj jedliśmy jak w hokeju - tercjami :). dostalismy jedzenie w dużych odstępach czasu, było całkiem smaczne, poza letnią zupą..ale ok. Kochani kelnerzy, aby dostac upragnione przez was Tipy, trzeba na nie zapracowac, nic nie nalezy sie dlatego że daliscie nam jesc. Moglibyscie ugrac wiecej.. zadbać abyśmy dostali jedzenie razem, zaproponowac kawe albo ciastko - nabilibyscie rachunek na kasie. wy dostalibyście tipa za fajna obsługę. A tak...lipa, ani rachunek nie nabity - własciciel , ani wasza kasa nie zasilona - wy niezadowoleni. Życzymy powodzenia

1  Dziękujemy, maw2210

Zrecenzowano 14 lipca 2019

Jedzenie bardzo dobre ale porcje ledwie widoczne na talerzu. Za polędwice zapłaciłam 22zl plus osobno surówka i ziemniaki razem ponad 30 zl
Obsługa niedoswiadczona a właścicielka nie ma pojadecia o prowadzeniu restauracji. Lokal ogólnie brudny.

Dziękujemy, Karolcia12
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Nie sugerujcie się dużą ilością klientów na tarasie wychodzacym na Rynek. My tak właśnie zrobiliśmy. Lokal okazał się być porażką. Już samo wejście do lokalu nie zachęca. Bardzo dziwaczne .... i z poleceniem dla każdego klienta aby zamykał za sobą drzwi .... ( w dzisiejszych czasach są takie automaty, które potrafią zamknąć je same). Dalej wędruje się po wielu schodach podziwiając tandetnie "odświeżony" PRL-owski lokal. Wystrój zupełnie nie współgra z nazwą lokalu. Poza wątpliwymi wrażeniami estetycznym i problemem nie do przezwyciężenia okazała się fatalna obsługa. Najpierw czekaliśmy na wolny stolik na tarasie ... No było to zrozumiałe ... jak nam się wydawało święto ... sporo ludzi ... najlepsze miejsce na powietrzu ... Kiedy jednak w końcu doczekaliśmy się po 20 minutach oczekiwania przy stoliku zrozumieliśmy, że kolejka nie jest wynikiem renomy lokalu czy wielkiej ilości klientów tylko brakiem obsługi ... Trzy kelnerki, barmanki nie były zbyt zainteresowane sprzatnięciem stolika po poprzednich klientach .... (którzy notabene nie mogąc doczekać się rachunku sami poszli zapłacić do baru), i przyjęciem zamówienia. W sumie jednak dobrze się stało bo mieliśmy czas na to aby stwierdzić, że ceny wysokie jak na Stary Sącz, stoliki nie sprzątane, mało estetyczne, klienci nie jedzą tylko zazwyczaj czekają. To długie oczekiwanie sprawilo, że zdążyliśmy przeczytać recenzje wysyawione dla tego lokalu ... co ostatecznie przekonało nas o konieczności poszukania czegoś bardziej odpowiedniego. Tym damym lokal stracił 7 klientów a my zyskaliśmy szanse na zdecydowanie lepsze doświadczenia kulinarne w innym miejscu.

Termin wizyty: sierpień 2018
2  Dziękujemy, urszulabar
Zrecenzowano 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła zwłaszcza dwie kelnerki Klaudia i Annia jak dobrze usłyszałem rozmowę między nim. Estetycznie podane potrawy i napoje.
Jest jedno ale... gdyby kuchnia sprawdzała świeżość produktów wydawanych.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, annakowalska1998
Zrecenzowano 26 czerwca 2018

Nie mogę patrzeć jak cudowna,elitarna,restauracja z czasów mojego dzieciństwa popada w ruinę. To istny relikt przeszłości! Brudno! OKROPNY wystrój, elementy folkloru, nowoczesne tapety, podpięte spinaczem do bielizny kotary- nieobszyte firanki !!!To wszystko okryte warstwą kurzu,brrr. Chciałam zabrać moje córki na obiadek ,pokazać piękne miejsce....
Obsługa wyszukana - wyjątkowo niemiła, niegrzeczna.( Po ostatnich moich doświadczeniach stwierdzam, że to chyba domena sądeczczyzny..)
Po 20 min oczekiwania na zupę zapytałam kiedy będzie? Jak sie odgrzeje-usłyszałam.
Zabawne. Wstałam, żeby wyjść - podano zupę. Jedną. Na drugą trzeba było poczekać.Dziewczyny były głodne wiec zostałam. Rosół - lura, zimny.
Pomidorowa, bez szału.
Serce mi pęka- piękne miejsce, tradycja, historia.... doprowadzone do ruiny.
Właściciel nie ma bladego pojęcia o gastronomi i- w żadnej kwestii.
Na dodatek ceny- fiu, fiu ...Jak w Imperialu (NS)

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, 166basia

Marysienka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Sącz, Małopolskie

Nowy Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Marysienka? Podziel się wrażeniami!