“Dla każdego coś dobrego...”
Pracownia Pieroga — recenzja

Pracownia Pieroga
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Stary Sącz)

Po calodniowym pobycie w górach byliśmy "głodni jak wilcy". Zamówiliśmy michę pierogów. Dostaliśmy 3 różne rodzaja pierogów i do tego pyszny sosik. I tu zaskoczenie: dwie dorosłe, lubiące dobrze zjeść osoby, nie poradziły sobie z taką porcją. Pyszne, świeżutkie pierożki początkowy znikały z talerzy, by w końcu powiedzieć dość, więcej nie da rady. A tu jeszcze uśmiechały się do nas pięknie podawane naleśniczki no i panna cotta z sosem malinowym. Ale to zostawimy na następny raz. Bo na pewno tu wrócimy, a z nami nasz pies, który na powitanie od pani kelnerki dostał miche wody :)

Dziękujemy, Margooo00

Polecam każdemu kto jest głodny wrażeń kulinarnych. Proste danie jakim jest pieróg ale podane na kilkanaście BARDZO smacznych sposobów.
Grzegorz

Dziękujemy, GREGORY G
Zrecenzowano 13 września 2019

Z ogromnym zaciekawieniem trafiłem do niewielkiego miejsca tuż przed wjazdem do Starego Sącza,do rynku,aby nacieszyć się wyśmienitym jedzeniem,w przytulnym i wyjątkowo uroczym miejscu. Pierożków cała masa.Na słodko,z kapustą z jagnięciną,smakowe herbaty,czasem gołąbki we czwartki, a i czasem w weekendy ciasto domowe.Równie pyszne jak wszystko czego tutaj próbowałem.Wystrój w lawendowe i białe kolory,czyściutkie obrusy,w niewielkim ogródeczku pod parasolami stoliki,młode dziewczęta z uśmiechem obsługują klientów.Pół porcji,cała porcja,dwie porcje,naleśniki z pysznym nadzieniem.Wyśmienite miejsce,smacznie,szybko. W weekendy należy rezerwować miejsce i można w to miejsce stale wracać.Bliziutko do wiekowych zabytków,klasztor, uroczy ryneczek,muzeum.Tym szlakiem proponuję do Piwnicznej,Muszyny,Szczawnicy albo do Zakopanego.Uroczo jesienią,zimą,zawsze uroczo tymi drogami. Pierogarnia jakiej nie znalazłem jak dotąd.

Dziękujemy, 39mareko
Zrecenzowano 1 września 2019

Świetne pierogi na słodko / tylko takie jadlem/ i lemoniada! Ceny bardzo pozytywnie zaskakują. Polecam

Dziękujemy, Arkadiusz T
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

dzisiaj wieczorkiem zjedlismy pierogi ze szpinakiem, soczewica, kapusta i grzybami i miesem. bardzo smaczne. dzieci byly zadowolone. dodatkowo czerwony barszcz z uszkami byl swietny i rozgrzewajacy.
jutro wpadniemy na pierogi na slodko ;-)

Dziękujemy, tatolato

Pracownia Pieroga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Sącz, Małopolskie

Rytro, Małopolskie
Stary Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pracownia Pieroga? Podziel się wrażeniami!