Stary Sącz

“Małe ale piękne i smaczne.”
Pracownia Pieroga — recenzja

Pracownia Pieroga
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Stary Sącz)
Zrecenzowano 13 września 2019

Z ogromnym zaciekawieniem trafiłem do niewielkiego miejsca tuż przed wjazdem do Starego Sącza,do rynku,aby nacieszyć się wyśmienitym jedzeniem,w przytulnym i wyjątkowo uroczym miejscu. Pierożków cała masa.Na słodko,z kapustą z jagnięciną,smakowe herbaty,czasem gołąbki we czwartki, a i czasem w weekendy ciasto domowe.Równie pyszne jak wszystko czego tutaj próbowałem.Wystrój w lawendowe i białe kolory,czyściutkie obrusy,w niewielkim ogródeczku pod parasolami stoliki,młode dziewczęta z uśmiechem obsługują klientów.Pół porcji,cała porcja,dwie porcje,naleśniki z pysznym nadzieniem.Wyśmienite miejsce,smacznie,szybko. W weekendy należy rezerwować miejsce i można w to miejsce stale wracać.Bliziutko do wiekowych zabytków,klasztor, uroczy ryneczek,muzeum.Tym szlakiem proponuję do Piwnicznej,Muszyny,Szczawnicy albo do Zakopanego.Uroczo jesienią,zimą,zawsze uroczo tymi drogami. Pierogarnia jakiej nie znalazłem jak dotąd.

Dziękujemy, 39mareko

Zrecenzowano 1 września 2019

Świetne pierogi na słodko / tylko takie jadlem/ i lemoniada! Ceny bardzo pozytywnie zaskakują. Polecam

Dziękujemy, Arkadiusz T
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

dzisiaj wieczorkiem zjedlismy pierogi ze szpinakiem, soczewica, kapusta i grzybami i miesem. bardzo smaczne. dzieci byly zadowolone. dodatkowo czerwony barszcz z uszkami byl swietny i rozgrzewajacy.
jutro wpadniemy na pierogi na slodko ;-)

Dziękujemy, tatolato
Zrecenzowano 22 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam tą pierogarnię.Pierożki w różnorodnych smakach. Porcję solidne a ciasto i farsz mmm palce lizać. Polecam również pyszny barszczyk z uszkami. Jest jedno ale, trzeba dobrze trafić by się nie naczekać.My mieliśmy to szczęście ale mimo to warto.

Dziękujemy, alicjao726
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Tuż przed wjazdem na starosądecki rynek należy skręcić w lewo i w połowie drogi ze starymi kocimi łbami,znajduje się Pierogarnia. Niewiele stolików,latem na zewnątrz na schludnym podwóreczku pośród kwiatów jest ich więcej.Do wyboru na słodko,z mięsem,z jagnięciną,z owocami,naleśniki,we czwartki gołąbki,kawa,pachnące herbaty,czasem domowe ciasta.To urocze,maleńkie i bardzo przytulne miejsce,w białych kolorach,z młodą załogą i po kilku minutach zajadamy się pysznościami.Naprawdę bardzo dobre pierogi,polecam z moją ulubioną jagnięciną ( a jest ich na talerzu najwięcej w porcji),z sosem do wyboru. Duże naleśniki z czym dusza zapragnie,na deser domowe wypieki,które szybko znikają.Idąc przez starą sień wchodzimy na małe podwórko,na którym też są stoliki i tam w większym gronie możemy biesiadować.Po sutym posiłku polecam spacer na równie zabytkowym rynku,po starosądeckich podcieniach,w rogu miasteczka zabytkowy i słynny klasztor z historią w tle.Warto te miejsca odnajdywać,polecać i tam bywać.Turysto,nie biegnij,zatrzymaj się,wejdź,zobacz,dotnij tych miejsc pachnących historią i ...pierogami.Serdecznie polecam,to miasteczko,to miejsce,ten szlak.

1  Dziękujemy, 39mareko

Pracownia Pieroga — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Sącz, Małopolskie

Rytro, Małopolskie
Stary Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pracownia Pieroga? Podziel się wrażeniami!