“Przepyszne pierogi!”

Pracownia Pierogow & Coffi
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Stary Sącz)
Zrecenzowano 8 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy dziś to niepozorne miejsce będąc w okolicy przejazdem i jesteśmy absolutnie zauroczeni! Przepyszna kuchnia, miła atmosfera i sprawna obsługa. Polecamy!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Sandra W

Zrecenzowano 13 lutego 2019

wspaniałe pierogi, doskonałe naleśniki i przepyszny barszcz z grzybowymi uszkami - to wszystko szybko podane i w bardzo przyjaznych cenach - Panie świetnie gotują i są bardzo miłe.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Michal G
Zrecenzowano 28 października 2018

Świetne klimatyczne miejsce na domowe pierożki,duży wybór ,
idealnie położone,szybka i sympatyczna obsługa.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, robert m
Zrecenzowano 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa, pyszne pierogi!
Wrócimy tu na pewno!
Polecam z czystym sumieniem :)
Jadłem pierogi z truskawkami - polecam!
Żona zachwycona barszczem.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, tb1866
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i przyjemne miejsce. Zamówione rzeczy smaczne, świeże i w przystępnej cenie. Wszystko podane w estetycznej formie. Można usiąść w lokalu .... niewielkie pomieszczenie .... lub w ogródku ... zdecydowanie lepsza opcja, jeżeli tylko aura na to pozwala. Obsługa jest miła i stara się być pomocna. Zdecydowanie do polecenia. Jedyne zastrzeżenie .... w okresie większej frekwencji długo czeka się na zamówienie ... Być może informatyczny system zamówień mógłby uzdrowić sytuację .... Tylko czy STARY Sącz stać na takie innowacje :).

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, urszulabar

Pracownia Pierogow & Coffi — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Sącz, Małopolskie

Rytro, Małopolskie
Stary Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pracownia Pierogow & Coffi? Podziel się wrażeniami!