“Świetne jedzenie, przyjazne miejsce”
Restauracja SZKLARNIA — recenzja

Restauracja SZKLARNIA
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Stary Sącz)
Zrecenzowano 10 września 2019

Wracaliśmy z weekendu głodni jak wilcy i trafiliśmy tutaj nieco przypadkiem. To był jeden z najlepszych przypadków w naszym życiu, bo w okolicy bywamy często i do tej pory nie bardzo wiedzieliśmy, gdzie dobrze jadać. Teraz już wiemy - TUTAJ. Jedzenie jest pyszne, ciekawie skomponowane, zarówno wizualnie jak i smakowo. Jedliśmy nadziewaną kalarepkę, carpaccio z jelenia, polędwicę z dorsza, tofu smażone z pak choi. Wszystkie te dania smakowały fantastycznie. Moim typem jest dorsz, którego pierwszy raz jadłam podanego z dość intensywną nutą cytrusów. Na deser Eton Mess, który rozczarował, bo owocami sezonowymi były dwie kulki porzeczek. Kawa za to bez zarzutu. Porcje akurat, żeby po przystawce i daniu głównym wyjść porządnie najedzonym.Aha! I wpuszczą Was z psem! :D

Dziękujemy, Marta K

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Spodziewaliśmy się, że miejsce jest tak fancy, że aż za bardzo, ale jest zupełnie akurat! Jedzenie jest wspaniałe, pięknie podane, menu dziecięce ma wszystkie obowiązkowe pozycje. Prócz dań podawanych przez cały rok - karta sezonowa. W środku klimatyzacja, na zewnątrz piękny taras i plac zabaw. Fajny wystrój. Odpowiednie i na tzw. okazję i jako przystanek w podróży. Ceny niewygorowane, za obiad z przystawką i deserami oraz napojami dla 4roosobowej rodziny zapłaciliśmy Ca 200 PLN. Wrócimy na pewno :)

Dziękujemy, Emilia M
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem bardzo zadowolony z dzisiejszej wizyty w Szklarni. Restauracja oferuje bardzo ladnie podane dania, w sporych porcjach oraz za rozsadna cene. Obsluga kelnerska bardzo mila. Jest to napewno restauracja do ktorej wroce.

Dziękujemy, maxp765
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, pizza i polędwica bardzo dobre. Szkoda że, nie ma choćby małego menu 3-4 dania dla dzieci tych z rodzaju, kurczak w panierce, naleśniki. Małe potknięcia nie podano sosu do pizzy.

Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

No niestety wizyta w szklarni zakończyła się porażka chichoczaca obsługa nie bardzo ogarniala restauracje, jedzenie mocno średnie bez wyrazu

Dziękujemy, Kaja_wr

Restauracja SZKLARNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Sącz, Małopolskie
Nowy Sącz, Małopolskie

Stary Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja SZKLARNIA? Podziel się wrażeniami!