“Smacznie ale ....”
Restauracja SZKLARNIA — recenzja

Restauracja SZKLARNIA
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Stary Sącz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Jedzenie bardzo dobre, pizza i polędwica bardzo dobre. Szkoda że, nie ma choćby małego menu 3-4 dania dla dzieci tych z rodzaju, kurczak w panierce, naleśniki. Małe potknięcia nie podano sosu do pizzy.

Dziękujemy, Dawid K

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

No niestety wizyta w szklarni zakończyła się porażka chichoczaca obsługa nie bardzo ogarniala restauracje, jedzenie mocno średnie bez wyrazu

Dziękujemy, Kaja_wr
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wykwintne jedzenie za całkiem rozsądną cenę. Duże i bardzo ładnie podane porcjr. Bez rezerwacji w weekendy nie ma szans na stolik.

Dziękujemy, Otto_225
Zrecenzowano 18 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja godna polecenia. Bardzo ładnie urządzona, w każdym szczególe. Przyjemnie jest zarówno w restauracji jak i ogródku na zewnątrz. Karta dań dość krótka ale są zarówno dania mięsne, ryby jak i wegetariańskie a nawet pizza. Jedzenie bardzo dobre. Lekkie, smaczne, podane bardzo estetycznie. Obsługa profesjonalna, jedyny minus zbyt długie paznokcie kelnerek. Gdy podają talerz z potrawą zastanawiasz się czy przypadkiem paznokieć nie umoczył się w sosie twojej potrawy. Obiad dla dwóch osób za 120-150 zł. Na pewno tam wrócę.

Dziękujemy, 808marekd
Zrecenzowano 14 lipca 2019

Wyjeżdżając ze Starego Sącza w kierunku np. Łącka,wjeżdżamy do Gołkowic.Po lewej stronie drogi tuż za miasteczkiem Stary Sącz,znajduje się duży przeszklony obiekt,a w nim restauracja Szklarnia. w weekendy raczej wolnych stolików nie znajdziemy,więc proponuję w te dni dzwonić i rezerwować miejsca.Miłe,sympatyczne miejsce,z parkingiem,z kręgielnią,obok sklep spożywczy.Młoda i sprawna załoga,dobre menu.Ja wybrałem jak zwykle,gdzie jestem to szukam,krewetki z makaronem w sosie czosnkowym.Dla mnie pyszne.Oryginalny wystrój,jasne pomieszczenie dniem,wieczorami świece,cicha dobra muzyka w tle.Serdecznie polecam !!

Dziękujemy, 39mareko

Restauracja SZKLARNIA — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stary Sącz, Małopolskie
Stary Sącz, Małopolskie

Nowy Sącz, Małopolskie
Nowy Sącz, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja SZKLARNIA? Podziel się wrażeniami!