“Dobra pizza”
Pizzeria Trufla — recenzja

Pizzeria Trufla
Kuchnie: Włoska

Good value for money. Polecamy ten lokal bo pizza jest dobra Obsługa jest ok.....Tomaszów jest ciekawym miejsc..................................,.........

Dziękujemy, Arek L

Zrecenzowano 1 września 2019

Zamówiłam z szynką i serem dla dzieci a dostałam capriciose. Zamówiłam z kilkoma składnikami a dostaje po jednym składniku na jednym kawałku. Lipa

Dziękujemy, OlasekJA
Zrecenzowano 25 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra, nie żałują składników, ciasto cienkie i dobrze wypieczone. Sosy niestety tragedia, tak złych nigdy nie jadłem, 0/5. Obsługa poprawna, ale kelnerki chyba nie są zadowolone ze muszą tu pracować.

Dziękujemy, mexi1988
Zrecenzowano 21 marca 2019 z urządzeń przenośnych

tu zamawiam moja ulubiona z pomidorami i oliwa czosnkowa (zawsze mowie zeby jej nie zalowali) plus such pomidory, boskie

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Barbara N
Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza dobra, lokal zadbany, obsługa miła, dobra lokalizacja :) Możliwość wyboru nie tylko pizzy ale również makaronów

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, 825patrykk

Pizzeria Trufla — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Pizzeria Trufla? Podziel się wrażeniami!