“Przereklamowane”
Restauracja Advena — recenzja

Restauracja Advena

Zamówiliśmy dwa dania, które dostaliśmy po niespełna 10 min. To już było podejrzane. Pierś ze szpinakiem i tajskie curry. Pierś podgrzana w mikrofali ocena 2/10. Curry z dziwnym sosem przypominającym curry 1/10. Jedynie surówka się obroniła, bo była świeża.

Dziękujemy, Arek L

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajny lokal na obiad rodzinny i nie tylko. Jedzenie smaczne, domowe. Jedliśmy schabowego, piersi drobiowe w różnych panierkach i mirunę. Surówki smaczne, z białej kapusty, z marchewki i ala grecka. Zupa rosół też nie był zły ale niestety z dodatkiem kostki rosołowej (ulepszać smaku ). Ceny adekwatne do potraw. Za 4 osobowy obiad 120 złotych. (zupy i drugie danie i napoje). Lokal całkiem przytulny i estetyczny. Duży parking, więc nie ma problemu z zaparkowaniem.
Polecam na obiad lub kolacje.
Robert

Dziękujemy, robertrZ6818WW
Zrecenzowano 30 maja 2019

Niestety nie nazwałabym to restauracją a raczej barem, w którym można zjeść co najwyżej dobrego kotleta z kurczaka i na tym koniec. Dania w woka powinny być wykreślone z karty - są okropne!! Rosół i ryba także się nie obroniły.
Rozczarowanie było duże, tym bardziej, że oceny były wysokie.

Dziękujemy, onetwp
Zrecenzowano 13 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, bardzo smaczne jedzenie. Ciekawe i urozmaicone menu. Ceny w okolicach 20 pln danie
Placek węgierski prima, chrupiące dobrze doprawione.
Tajskie i chińskie trochę nie pasuje i nie powala ale to nie Azja

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 212filipl
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Generalnie bardzo polecam..... smacznie i niedrogo. Minus za wkurzajace muchy. Zrobcie cos z nimi :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, L S

Restauracja Advena — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Restauracja Advena? Podziel się wrażeniami!