Niebieskie źródła.

Spacer tak- komary NIE

Zrecenzowano: 5 lipca 2019
Beata D

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Nie umiem do końca opisać rozczarowania główną atrakcją tego miejsca, jaką są tytułowe Niebieskie Źródła, bo naprawdę nie ma w tym nic ujmującego ani ciekawego. Polecam wyłącznie ze względu na przemiły las dookoła, który jednakże nie różni się niczym od innych lasów gdziekolwiek, oraz nie jest specjalnie duży. Wielki minus za piątaka, którego uiszcza się na parkingu przy skansenie - warto pojechać kawałek dalej i stanąć sobie przy czyimś domostwie.

Dziękujemy, filipm173
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Fajne miejsce na spędzenie 2-3godzin. Polecam spacer z rodzinką na łonie natury. Najlepsze efekty są oczywiście w dni słoneczne. Wtedy najlepiej się prezentują te żródełka.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Nomad41859818034
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Byłam w maju nie zauważyłam zjawiska kolorowych jezior. Aleje szerokie, najlepiej na rowerze. Uwaga na komary. Z uwagi na bliskość wody jest ich dużo, nie można usiąść

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Beata D
Zrecenzowano: 4 lipca 2019

Przepiękny rezerwat przyrody. Unikalne wywierzysko wód krasowych o niebieskawym odcieniu. Teraz po pracach porzdkowych.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce idealne do spaceru. Wiosną można oglądać również małe kaczki, łabędzie. Woda pięknie mieni się w słońcu...

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Kinga M