“Bardzo polecam ”
Telegraf bistro&cafe — recenzja

Telegraf bistro&cafe
Nr 1 wśród 14 Restauracje (Żyrardów)
Opis: Telegraf to RODZINNE BISTRO. Nie jesteśmy restauracją i nie zmierzamy w tym kierunku. Kochamy prostą i sezonową kuchnię, pyszną kawę, domowe ciasta, ale ponad wszystko cenimy sobie wspólne spędzanie czasu w ciepłej atmosferze. TOGETHER! Na luzie i z uśmiechem!
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry obiad ,jadłam makaron carrbonara,bardzo dobry polecam miła obsługa . kluski i pierś z kurczaka w wersji dziecięcej bardzo dobry

Dziękujemy, majecznao

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Genialna carbonara, super polędwiczki i puree z zielonego groszku. Krótkie menu ale w 100% wystarczające. Gorąco polecam

Dziękujemy, 666pawe_p
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Bardzo mily i przyjemny lokal. Obsluga posiada duza wiedze na tenat karty i drinków . Bardzo stylowy i pasujacy to wizażu budyku wystrój wnetrza restauracji.

1  Dziękujemy, Morello0306
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najlepsze miejsce w Żyrardowie na świetną kuchnie , odkrywanie smaków i wspaniałą obsługę. Klimat tego miejsca to zasługa wspaniałej całej ekipy , która tworzy Telegraf.

Dziękujemy, radekm1980
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bistro nie pozycjonuje się na restaurację, wykłada kawa na ławę czym jest a czym nie i to jest trafione w punkt-mając wygórowane oczekiwania można wyjść przed zamówieniem i nikt nie będzie miał pretensji. Wstęp w menu „robi robotę”.

Szukaliśmy czegoś niewyszukanego z klimatem i znaleźliśmy.

Miła obsługa, klimatyczny wystrój, proste i krótkie menu, smaczne dania główne i desery. Ceny średnie, nieco warszawskie ale do przyjęcia.

Dobrze było tu trafić, dzięki czemu wizyta w Żyrardowie została przypieczętowana miłym i smacznym wspomnieniem.

Dziękujemy, krisu_k2r

Telegraf bistro&cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mszczonów, Mazowieckie

Tartak Brzózki, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w Telegraf bistro&cafe? Podziel się wrażeniami!