“Miejsce jak najbardziej godne polecenia”
Bulka I Spolka — recenzja

Bulka I Spolka
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Łowicz)
Zrecenzowano 20 września 2017

Bardzo dobre hamburgery słusznej wielkości w dobrych cenach. Kotlety soczyste, dodatki świeże. Pyszne soki wyciskane na miejscu.

Dziękujemy, Emil G

Zrecenzowano 12 września 2017

Byłem tam 3 razy i myśle że to wystarczy. Zanim się wejdzie i zapłaci ubranie tak śmierdzi że trzeba je odrazu do prania dać (brak wentylacji) zamówiłem burgery i za każdym razem prosiłem BEZ CEBULI. Niestety obsługa chyba nie do końca zrozumiała o co mi chodziło :/ Hamburger baaardzo średni i tłusty. Ja nie polecam

Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano 12 września 2016

Hamburgery ogromne, pyszne bułki, soczyste mięso, świeże dodatki - całość super.
Do tego napoje gazowane w dobrych cenach, miła obsługa. Jedynie frytki kiepskie.
Obsługujący nas miły chłopak od razu po podaniu oczyścił grill. Spakował także niedojedzoną porcję na wynos. Pełen profesjonalizm.

Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano 28 kwietnia 2016

Smacznie, duże porcje, fajne miejsce w centrum. Jedyny mały mankament, że długo się czeka, ale cóż, pewnie tego wymaga dobrze zgrillowany hamburger :)
W menu również propozycje dla osób szukających czegoś lekkiego: sałatki i świeże soki. Polecam!

1  Dziękujemy, Folkstar
Zrecenzowano 17 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Łowicza na obiad. A tu nie ma gdzie zjeść! Są tylko, jak przypuszczam pizzerie, szoarmy, itp. "Restauracja" nr 1 zajęta. Na przeciw hamburgery. Dzieci strasznie głodne. Niech jedzą. Skubnąłem od nich. Przyzwoite. I naprawdę dobre frytki belgijskie.

1  Dziękujemy, Pikski

Bulka I Spolka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nieborów, Łódzkie

Byłeś(-aś) w Bulka I Spolka? Podziel się wrażeniami!